All Stars ObFZ Trnava 2017
07.01.2018, Peter Cuninka

All Stars ObFZ Trnava 2017

Martina Radošovská/ObFZ Trnava

Najlepšia futbalová jedenástka hráčov z najvyššej oblastnej súťaže VI. ligy MEVA SPORT bola vyhlásená dnes v rámci 17. ročníka zimného halového turnaja O pohár predsedu ObFZ Trnava v Mestskej športovej hale v Trnave.

O All Stars rozhodovali svojimi hlasmi tréneri pôsobiaci v najvyššej oblastnej súťaži, predseda Oblastného futbalového zväzu Trnava a športoví redaktori, ktorí píšu o futbale v regióne. Anketu každoročne organizuje Oblastný futbalový zväz Trnava v spolupráci s portálom trnavskyhlas.sk.

All Stars ObFZ Trnava 2017

image
Autor: ObFZ Trnava
Zdroj: trnavaobfz.sk

Milan Horný (Horná Krupá – 9 hlasov)

Peter Brestovanský (Voderady – 11 hlasov), Dalibor Semanko (Zvončín – 8 hlasov), Peter Táčovský (Zavar – 9 hlasov), Peter Strečanský (Horná Krupá – 9 hlasov)

Ľuboš Švestka (Leopoldov – 8 hlasov), Ľubomír Heteš (Horná Krupá – 11 hlasov), Tomáš Sedlák (Špačince – 14 hlasov)

Michal Babic (Červeník – 7 hlasov), Richard Sekera (Dolná Krupá – 9 hlasov), Martin Laurinec (Siladice – 16 hlasov)

Rovnako ako minulý rok má vo výbere najväčšie zastúpenie Horná Krupá, z ktorej sa v najlepšej jedenástke ocitli traja hráči (brankár Milan Horný, obranca Peter Strečanský a stredopoliar Ľubomír Heteš). Najviac hlasov získal útočník Martin Laurinec zo Siladíc, ktorý je zároveň najlepším strelcom jesennej časti VI. ligy, počas ktorej vsietil svojim súperom 24 gólov. Po jednom hráčovi majú zastúpenie aj kluby Leopoldov (stredopoliar Ľuboš Švestka), Špačince (stredopoliar Tomáš Sedlák), Voderady (obranca Peter Brestovanský), Zvončín (obranca Dalibor Semnako), Zavar (obranca Peter Táčovský), Dolná Krupá (útočník Richard Sekera, ktorý je zároveň druhým najlepším strelcom VI. ligy s počtom 19-tich gólov) a Červeník (útočník Michal Babic, ktorý obsadil s 18-timi gólmi tretie miesto najlepšieho strelca VI. ligy).

Takto hlasovali v ankete All Stars ObFZ Trnava 2017:

Pavol Pavlús (tréner Hornej Krupej): Milan Horný – Stanislav Holič, Roman Bron (všetci Horná Krupá), Dalibor Semanko (Zvončín), Peter Strečanský – Radovan Fodor (obaja Horná Krupá) – Jakub Ďuriš (Zavar), Richard Gašparík, Ľubomír Heteš (obaja Horná Krupá), Tomáš Sedlák (Špačince) – Richard Sekera (Dolná Krupá).

Martin Jankovič (tréner Zvončína): Milan Horný (Horná Krupá) – Martin Bočko (Zvončín), Peter Strečanský (Horná Krupá), Dalibor Semanko (Zvončín), Peter Brestovanský (Voderady) – Michal Zelenský (Zvončín), Ľubomír Heteš (Horná Krupá), Tomáš Sedlák (Špačince), Michal Babic (Červeník), Patrik Dolinaj (Zvončín), Tomáš Mrva (Špačince).

Peter Mrva (tréner Špačiniec): Milan Horný (Horná Krupá) – Peter Brestovanský (Voderady), Boris Mikláš (Horná Krupá), Peter Táčovský (Zavar), Dušan Chudý (Špačince) – Andrej Adámek (Špačince), Ľuboš Švestka (Leopoldov) – Ľubomír Heteš (Horná Krupá), Tomáš Sedlák (Špačince), Maroš Brestovanský (Zvončín) – Patrik Dolinaj (Zvončín).

Štefan Zelenský (tréner Voderád): Martin Páleník (Voderady) – Jozef Izakovič (Špačince), Daniel Tománek (Voderady), Peter Brestovanský (Voderady) – Tomáš Sedlák (Špačince), Ivan Lacuška (Voderady), Richard Gašparík (Horná Krupá) – Adrián Paštiak (Cífer), Patrik Dolinaj (Zvončín), Richard Sekera (Dolná Krupá).

Lukáš Vido (tréner Zavara): Branislav Púchly – Srdan Ignjevič, Michal Kardoš, Peter Táčovský, Martin Vido (všetci Zavar) – Jakub Ďuriš, Róbert Šiška, Matej Psota (všetci Zavar), Juraj Horváth (Zeleneč) – Martin Laurinec (Siladice), Matúš Beňo (Zavar).

Pavol Šturdík (tréner Majcichova): Dávid Miškovič (Majcichov) – Stanislav Holič (Horná Krupá), Peter Zajíček, Milan Štrbo (obaja Majcichov), Peter Strečanský (Horná Krupá) – Tomáš Marek, Slavomír Scheip (obaja Majcichov), Ľubomír Heteš (Horná Krupá), Ľuboš Tandlmayer (Zavar) – Martin Laurinec (Siladice), Patrik Neštický (Majcichov).

Daniel Rau (tréner Siladíc): Matej Palšovič (Špačince) – Adam Krutý (Cífer), Peter Táčovský (Zavar), Roman Bron (Horná Krupá), Ľuboš Kopčan (Zvončín) – Ľuboš Švestka (Leopoldov), Tomáš Sedlák (Špačince), Dalibor Semanko (Zvončín), Ľubomír Heteš (Zvončín) – Martin Laurinec (Siladice), Michal Babic (Červeník).

Adrián Paštiak (tréner Cífera): Milan Horný (Horná Krupá) – Stanislav Holič (Horná Krupá), Michal Kardoš (Zavar), Dalibor Semanko (Zvončín) – Ľuboš Švetska (Leopoldov) Adam Krutý, Timotej Tibenský (obaja Cífer), Ľubomír Heteš (Horná Krupá), Peter Brestovanský (Voderady) – Tomáš Mrva (Špačince), Martin Laurinec (Siladice).

Jurij Panfilov (tréner Červeníka): Branislav Púchly (Zavar) – Stanislav Holič (Horná Krupá), Peter Táčovský (Zavar), Miroslav Jarábek (Červeník), Ján Škreňo (Koplotovce) – Ľuboš Švestka (Leopoldov), Tomáš Sedlák (Špačince), Marcel Modrovič (Červeník), Richard Gašparík (Horná Krupá) – Michal Babic (Červeník), Martin Laurinec (Siladice).

Andrej Císar (tréner Dolnej Krupej): Branislav Púchly (Zavar) – Peter Táčovský (Zavar), Dalibor Semanko (Zvončín), Miroslav Hrubý (Dolná Krupá), Peter Brestovanský (Voderady) – Tomáš Sedlák (Špačince), Ľubomír Heteš (Horná Krupá), Richard Gažo – Richard Sekera, Pavol Bohunický (všetci traja Dolná Krupá), Martin Laurinec (Siladice).

Richard Slovák (tréner Leopoldova): Matej Palšovič (Špačince) – Branislav Fančo (Siladice), Roman Kavuliak, Stanislav Endrle (obaja Leopoldov), Peter Strečanský (Horná Krupá) – Ľuboš Švetska, Stanislav Piovarči (Leopoldov), Peter Varga (Siladice), Ján Gábriš (Červeník) – Martin Laurinec (Siladice), Timotej Tibenský (Cífer).

Tomáš Andrísek (tréner Krakovian): Milan Horný (Horná Krupá) – Peter Táčovský (Zavar), Ondrej Holán (Krakovany), Stanislav Holič (Horná Krupá) – Filip Zemko (Špačince), Peter Varga (Siladice), Tomáš Sedlák (Špačince), Ľubomír Heteš (Horná Krupá) – Richard Sekera (Dolná Krupá), Michal Babic (Červeník), Martin Laurinec (Siladice).

Ján Belko (tréner Zelenča): Viliam Gottstein (Zeleneč) – Dalibor Semanko (Zvončín), Miroslav Hrubý (Dolná Krupá), Milan Bartovič (Zeleneč), Peter Strečanský (Horná Krupá) – Tomáš Sedlák (Špačince), Ľubomír Heteš, Richard Gašparík (obaja Horná Krupá), Juraj Horváth (Zeleneč) – Patrik Dolinaj (Zvončín), Pavol Bohunický (Dolná Krupá).

Marek Maška (tréner Dechtíc): Milan Horný (Horná Krupá) – Roman Bron (Horná Krupá), Michal Kardoš (Zavar), Peter Brestovanský (Voderady) – Tomáš Píš (Špačince), Ľuboš Švestka (Leopoldov), Ľubomír Heteš (Horná Krupá), Tomáš Jankovič (Zvončín) – Tomáš Sedlák (Špačince) – Martin Laurinec (Siladice), Pavol Bohunický (Dolná Krupá).

František Šuran (tréner Drahoviec): Dávid Miškovič (Majcichov) – Andrej Kvetan (Dolná Krupá), Boris Mikláš, (Horná Krupá), Mário Valla (Drahovce), Peter Brestovanský (Voderady) – Patrik Neštický (Majcichov), Patrik Nemec (Červeník), Tomáš Sedlák (Špačince), Marek Horúcka (Drahovce) – Martin Laurinec (Siladice), Richard Sekera (Dolná Krupá).

Miroslav Horvatovič (tréner Križovian nad Dudváhom): Milan Vravúšek (Dolná Krupá) – Stanislav Holič (Horná Krupá), Ľuboš Kopčan (Zvončín), Peter Táčovský (Zavar), Štefan Červenka (Križvovany) – Peter Strečanský (Horná Krupá), Dalibor Semanko (Zvončín), Miroslav Málik (Križovany), Milan Baláž (Križovany) – Martin Laurinec (Siladice), Richard Sekera (Dolná Krupá).

Stanislav Šoka (tréner Koplotoviec): Milan Horný (Horná Krupá) – Jozef Fatranský (Voderady), Andrej Modrovič (Červeník), Peter Strečanský (Horná Krupá) – Tomáš Jankovič (Zvončín), Timotej Tibenský (Cífer), Roman Krajčo (Koplotovce), Ľuboš Švestka (Leopoldov), Tomáš Sedlák (Špačince) – Martin Laurinec (Siladice), Michal Babic (Červeník).

Vladimír Hracho (predseda ObFZ Trnava): Branislav Púchly (Zavar) – Peter Brestovanský (Voderady), Ľuboš Kopčan (Zvončín), Peter Táčovský (Zavar), Dalibor Semanko (Zvončín) – Ľuboš Švestka (Leopoldov), Timotej Tibenský (Cífer), Peter Strečanský (Horná Krupá) – Michal Babic (Červeník), Richard Sekera (Dolná Krupá), Martin Laurinec (Siladice).

Martin Radošovská (redaktorka trnavaobfz.sk): Milan Horný (Horná Krupá) – Ľuboš Kopčan (Zvončín), Michal Kardoš (Zavar), Peter Brestovanský (Voderady) – Michal Gottwald (Dolná Krupá), Richard Gašparík, Ľubomír Heteš (obaja Horná Krupá), Tomáš Sedlák (Špačince), Matej Psota (Zavar) – Martin Laurinec (Siladice), Richard Sekera (Dolná Krupá).

Stanislav Cibulka (redaktor MY-Trnavské noviny): Martin Páleník (Voderady) – Peter Strečanský (Horná Krupá), Marek Maška (Dechtice), Roman Bron (Horná Krupá), Peter Brestovanský (Voderady) – Martin Bočko (Zvončín), Filip Zelenský (Voderady), Andrej Adámek (Špačince), Srdan Vignjevič (Zavar) – Tomáš Jankovič (Zavar), Michal Šiška (Horná Krupá).

Ján Král (redaktor trnavskyhlas.sk): Milan Horný (Horná Krupá) – Peter Táčovský (Zavar), Boris Mikláš (Horná Krupá), Michal Kardoš (Zavar) – Tomáš Jankovič (Zvončín), Tomáš Sedlák (Špačince), Timotej Tibenský (Cífer), Peter Brestovanský (Voderady) – Michal Babic (Červeník), Richard Sekera (Dolná Krupá), Martin Laurinec (Siladice).

image
Autor: Martina Radošovská
Zdroj: trnavaobfz.sk
Prečítané: 141x