Krásny štadión, super ihrisko. Asi sa tu našim hráčom páči, vravel Radványi

Bayemi z Komárna strieľa v závere víťazný gól do siete Košíc.
Bayemi z Komárna strieľa v závere víťazný gól do siete Košíc. (Autor: Peter Jesenský)
Daniel Dedina|11. okt 2022 o 23:15

Komárnu pomohol k obratu v Košiciach nenápadný gól.

KOŠICE. V Košickej futbalovej aréne odohrali už svoj tretí zápas. A darí sa im v nej výborne.

V jarnej časti minulej sezóny druhej ligy zvíťazili futbalisti Komárna na novom štadióne v metropole východu nad domácim tímom FC Košice 1:0. V úvode aktuálneho ročníka remizovali 0:0.

V utorkovom zápase 4. kola Slovnaft Cupu síce Komárno inkasovalo prvé góly, ale po záverečnom hvizde sa na tvárach jeho hráčov zračili široké úsmevy. A to aj napriek tomu, že ešte štvrťhodinu pred koncom hostia prehrávali 1:2.

Chcel to len predlžiť

Potom však zavelili k obratu. V 76. minúte vyrovnal stredopoliar Martin Šimko na 2:2 a o jedenásť minút neskôr zasadil Košičanom mat striedajúci žolík Christian Bayemi.

Práve tento 23-ročný kamerunský útočník rozhodol aj prvý vzájomný zápas oboch tímov v KFA.

„Asi sa našim hráčom tento štadión páči. Dúfam, že aj v Komárne bude čoskoro taký. Ešte som tu neprehral a dúfam, že to tak bude pokračovať,“ vravel tréner KFC Komárno Mikuláš Radványi.

„.Je tu krásny štadión a super ihrisko. Veľmi radi sem chodíme hrať,“ pridal sa Šimko.

Ten sa zastreľoval už krátko po prestávke, jeho dobre mierený ďalekonosný pokus košický brankár Valach vytlačil na roh. Neskôr to už Šimkovi vyšlo. Presadil sa zo zdanlivo nenápadnej akcie, ktorá nevyzerala vôbec nebezpečne.

Domov»Futbalnet»Krásny štadión, super ihrisko. Asi sa tu našim hráčom páči, vravel Radványi