ONLINE: Česko - Slovensko dnes (prípravný zápas hráčov do 16 rokov, LIVE)

Česko - Slovensko: ONLINE prenos z prípravného zápasu hráčov do 16 rokov.
Česko - Slovensko: ONLINE prenos z prípravného zápasu hráčov do 16 rokov. (Autor: Sportnet)
Sportnet|19. apr 2024 o 15:00

Sledujte s nami ONLINE prenos z prípravného zápasu hráčov do 16 rokov: Česko - Slovensko.

BRATISLAVA. Hokejisti Česka a Slovenska do 16 rokov dnes hrajú prípravný zápas.

Domáci hokejisti zaznamenali veľký úspech na olympijských hrách mládeže, kde sa prebojovali až do finále.

Rovesníci zo Slovenska odohrali taktiež dobrý turnaj, keď siahali na triumf proti neskoršiemu víťazovi turnaja hokejistom USA. Nakoniec však zo skupiny nepostúpili.

Hokej sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Česko U16 - Slovensko U16 dnes (hokej, piatok, prípravný zápas, výsledok, dnes, LIVE)

Turnaj štyroch krajín (U16)  2023/2024
19.04.2024 o 18:00
Česko
5:2
(3:1, 1:1, 1:0)
60' minúta
Ukončený
Slovensko
Prehľad
Góly a asistencie: 14. Bělohorský (Huk), 16. Vrzal (Svozil), 20. Slavík (Huk), 29. Tomek (Slavík), 58. Novák (Vaněček, Nedorost) – 10. Stankoven (Floriš, Bereš), 31. Čurlej (Stankoven). Rozhodca: Cabák – Hlavatý, Smetková. Diváci: 245.
Prenos
Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou.
Střely na branku: 32 – 34
Je dobojováno. Češi nad Slovenskem vítězí 5:2 a zapisují na turnaji v Kravařích první výhru. Ve třetí třetině už jen kontrolovali hru a přidali jednu přesnou trefu. Další zápas na českou šestnáctku čeká už zítra večer, kdy vyzve stejně staré Švédy.
Konec zápasu.
59:46
Vyloučení v týmu Slovensko:
Jonas Juraj Ďurčo – 2 min., vysoká hůl.
59:01
Češi nepouštějí puk ze svých hokejek a drží ho co nejdále od Jana Láryše, ten tak může být v klidu. A v klidu se už dohrává i tento zápas.
58:38
Ještě další akce národního týmu, nebezpečnou střelu ale zlikvidoval Tobias Marek Ondavský.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:08
57:08
goalČesko právě vstřelilo branku!
A Češi přidávají pojistku a vedou už 5:2. Do blízkosti Ondavského si sjel FILIP NOVÁK, který přihrávku Jakuba Vaněčka usměrnil mezi tři slovenské tyče. Asistence: Jakub Vaněček a Václav Nedorost.
55:53
Leo Habda si sjížděl mezi kruhy pro puk, který získala obrana českého týmu a dostala ho daleko od Láryše.
54:51
Šimon Katolický na levé straně vyslal nebezpečnou střelu k tyči, tam se ale včas přesunul Ondavský a po zákroku přerušuje hru.
53:59
importantLukáš Slavík z pravého kruhu prověřil pozornost brankáře Ondavského, který proti jeho nebezpečnému zakončení uspěl dalším zákrokem.
53:44
Slovensko je v plném počtu.
52:40
Mezi kruhy číhal Nikolas Mařík, nakonec ale střílel z jiné pozice Ladislav Svozil, jenž ale brankáře Tobiase Marka Ondavského nepřekonal.
52:05
Nyní mají přesilovku Češi a už se v rozestavení v pásmu soupeře snaží o zakončení, aby svůj náskok více pojistili.
51:44
Jakub Floriš – 2 min., hákování.
51:12
Před slovenskou klecí vystřelil z první Filip Novák, ale obrana Slovenska jeho nepříjemné zakončení srazila do bezpečí až do rohu obranného pásma.
50:14
Jsme za polovinou třetí třetiny a český tým tak stále drží nadějné dvoubrankové vedení. A nyní se dere do další útočné akce.
49:50
Češi jsou v plném počtu.
49:36
Filip Kovalčík natáhl ke střele od modré čáry a ta končí jen u zadního mantinelu.
48:59
Obrana národního týmu dostala puk k sobě a hned ho vyhazuje až před slovenskou klec. Šetří tak další cenné vteřiny z oslabení.
48:11
Slováci mají šanci na vyrovnání, když dostali k dispozici další přesilovou hru a už se derou před českou branku, kterou hájí Jan Láryš.
47:50
Vyloučení v týmu Česko:
Jakub Vaněček – 2 min., držení.
47:29
Slováci zvýšili tempo a natlačili se před Jana Láryše, zblízka ho ale nepřekonali.
46:23
Slováci drží puk v obranné třetině a rychle střídají. Na led jim tak skáčou čerstvé síly.
45:27
Karol Varga napřáhl na modré čáře a jeho dalekonosná střela končí vedle české branky. Jan Láryš tak nemusel vůbec zasahovat.
44:57
Slovensko se ubránilo a už je v plném počtu.
44:03
Mezi kruhy střílel Ladislav Svozil, jeho švih ale krotí lapačkou Ondavský a před dotěrnými českými hráči nechává raději hru zastavit.
43:24
Češi se snažili projít do akce, tu jim ale překazila obrana Slovenska, která získala touš a odpálila ho až před klec Jana Láryše.
42:57
Filip Kovalčík – 2 min., podrážení.
42:02
Češi se nyní nastěhovali do pásma soupeře, kde chvíli kombinovali, nakonec se ale k žádné nebezpečné střele před Ondavským nepropracovali.
41:12
Do ofsajdové pozice se dostali slovenští hráči a hra je proto přerušena.
40:01
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 21 – 28
Další třetina začne přibližně v 19:30.
Ve druhé třetině český tým navýšil vedení na 4:1 a vedl tak rozdílem už tří branek. Ovšem Slovákům se povedlo snížit a ještě tak vykřesali naději na úspěch v prvním duelu na tomto turnaji. Uvidíme, co nám třetí třetina nabídne, každopádně může být ještě hodně zajímavá.
40:00
Druhá třetina skončila.
40:00
39:38
Další puk letí až před slovenskou branku, Češi tak ukrojili další vteřiny ze svého oslabení. Vypadá to, že ho opět zvládnou.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny, Češi se osvobozují výhozem puku až před branku Ondavského.
38:45
Češi jsou ve čtyřech.
38:15
Horké chvilky pro český tým, který šel do tří. Slováci se tak pokusí využít dvojnásobnou přesilovou hru.
38:00
Vojtěch Hora – 2 min., napadení.
37:25
V rohu obranného pásma Česka získali na svou stranu puk zase Slováci a už operují před Janem Láryšem.
37:05
Slováci se hned dostali do zakončení před Láryšem, ovšem ten jejich pokus kryje dalším zákrokem a podržel národní tým.
36:45
Filip Novák – 2 min., sekání.
35:45
Václav Nedorost z vrcholu pravého kruhu vyslal nepříjemný pokus, který kryje Tobias Matej Ondavský. A hned na to nechává hru přerušit.
34:29
Šimon Bělohorský nahodil puk ze středního pásma do toho útočného a Češi jdou střídat.
33:55
Pro hru vysokou holí je hra vykázána do středního pásma, vhazovat se bude blíže brance Ondavského.
32:29
Další slibně se rodící akci národního týmu zastavilo postavení mimo hru a ta se stěhuje zpět do středního pásma. Tam se za chvíli bude vhazovat.
31:41
Jedovka Filipa Nováka končí na betonu Ondavského a kotouč se odrazil k hrazení.
30:46
30:46
goalSlovensko právě vstřelilo branku!
Nyní se už Slovákům povedla akce, kterou hezkou střelou z otočky na levém kruhu zakončil JÁN ČURLEJ, který snižuje na rozdíl dvou branek a Slováci jsou prakticky zpět ve hře – 4:2. Asistence: Matej Stankoven.
30:02
Juraj Rausa si nabruslil rychle do pravého kruhu a jedovkou zacílil na českou branku, kde znovu zaúřadoval Jan Láryš.
29:14
Slováci jeli v tandemu tři na dva, ale poté se nedostali do zakončení před klecí Jana Láryše. Ten tak mohl být v klidu.
28:29
28:29
Hezká souhra národního týmu, Lukáš Slavík načasoval přihrávku mezi kruhy pro PETRA TOMKA, který poté trefuje odkrytou branku soupeře – 4:1. Asistence: Lukáš Slavík.
27:42
26:30
Češi hrají své oslabení zatím velmi dobře, znovu se jim povedlo poslat puk až před branku Slovenska a šetří další vteřiny z početní nevýhody.
25:55
importantVe vlastním oslabení jel sám na branku soupeře Šimon Katolický, ale v těsné blízkosti branku Ondavského netrefil.
25:42
David Huk – 2 min., držení.
24:53
Ivan Matta získal kotouč na svou stranu, poté natáhl na levé straně ke střele, kterou ale znovu jistí pozorný Tobias Marek Ondavský a hra je zastavena.
23:50
Zakázané uvolnění Slováků a hra se opět stěhuje před Tobiase Marka Ondavského.
23:05
Filip Matějka vybojoval ve středním pásmu puk a ujel s ním do levého kruhu, odtud poté vystřelil a jeho táhlý pokus končí na natažené lapačce Ondavského.
22:41
22:05
A další výhoz puku až před branku Láryše, Slováci šetří další cenné vteřiny ze svého oslabení.
21:40
Slovensko získalo puk a osvobozuje se.
21:15
Češi rozjeli akci před slovenskou brankou, z pravého kruhu střílel Šimon Bělohorský, ovšem trefil pouze levý beton padajícího Ondavského.
20:41
Matej Bereš – 2 min., nedovolené bránění.
20:01
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 12 – 14
Další třetina začne přibližně v 18:45.
První třetina je minulostí. V ní se do vedení dostali Slováci, ovšem Češi brzy vyrovnali a hned na to duel i otočili. V samotném závěru první třetiny pak udeřili potřetí a rázem mají dvoubrankový náskok.
20:00
První třetina skončila.
19:45
19:45
Patnáct vteřin před koncem úvodního dějství se z dorážky před Ondavským prosadil LUKÁŠ SLAVÍK a dává českým barvám dvoubrankový náskok – 3:1. Asistence: David Huk.
19:25
Lukáš Slavík si najel na pravou stranu a napřáhl ke střele, tu ale obrana Slovenska srazila do bezpečí.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:09
Také Slováci jsou už kompletní.
17:45
Češi jsou v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilová hra. Od vlastního brankáře hned spěchají před klec Tobiase Marka Ondavského.
17:10
Češi rozjeli akci a do akce se dostával Nikolas Mařík, ale nakonec se přihrávky do prostoru mezi kruhy nedočkal. Nicméně česká akce nadále trvá.
16:09
Filip Kovalčík – 2 min., držení.
15:45
Lukáš Slavík – 2 min., zlomená hůl / hraní.
15:13
15:13
A hned na to jdou Češi dokonce do vedení a otáčejí tak stav zápasu na svou stranu. TOMÁŠ VRZAL poslal kotouč z levého kruhu do sítě a nyní je to soupeř, kdo musí dohánět manko – 2:1. Asistence: Ladislav Svozil.
13:48
13:48
A je vyrovnáno. Po střele Davida Huka se puk ve skrumáži odrazil před brankoviště Ondavského, tam si z druhé vlny najel ŠIMON BĚLOHORSKÝ a jedovkou k tyči nedal brankáři soupeře šanci – 1:1. Asistence: David Huk.
Střely na branku: 4 – 10
11:40
importantJuraj Rausa se zjevil těsně u Láryše a sklepl nahozený puk. Pro českou šestnáctku tak bylo u brankoviště hodně nebezpečno.
10:57
Ďurčo z levého kruhu napřáhl ke střele, ta prosvištěla až k české brance, kde však zakročil Jan Láryš a má puk ve své lapačce. I on nechává hru zastavit.
10:31
Zakázané uvolnění, kterého se dopustili Slováci a zadarmo útočné pásmo nyní mají čeští hráči.
10:07
Češi se snažili najít rychlou odpověď, ale proti pokusu Filipa Nováka zakročil Ondavský a nechává hru zastavit. Buly po jeho levé ruce.
09:12
09:12
Přesilovka Slováků je bleskově využita, Jakub Floriš našel přihrávkou na pravé straně MATEJE STANKOVENA, který švihem zblízka trefil kousek odkryté sítě Jana Láryše – 0:1. Asistence: Jakub Floriš a Matej Bereš.
08:51
Pavel Kůrka – 2 min., hákování.
07:48
importantLeo Habda uháněl takřka sám na Jana Láryše, byl v dobé střelecké pozici, ale tváří v tvář na domácího brankáře nevyzrál! Ani po této šanci se skóre ještě nemění.
06:59
Špatná rozehrávka Slováků v neutrální zóně a puk na svou stranu získali znovu Češi a pokusí se otočit hru na druhou stranu.
06:19
V rohu obranného pásma českého týmu vybojovali puk právě čeští mladíci, ale ve středním pásmu o něj zase velmi rychle přišli.
05:43
importantFilip Matějka z hrany pravého kruhu švihl do puku a ten proletěl jen těsně vedle protější tyče!
04:44
Leo Habda se natáhl po puku a směřoval s ním do prostoru mezi kruhy, ale už neměl tolik sil na přesnější zakončení před Láryšem.
04:33
Zakázané uvolnění národního týmu a hra se stěhuje před Jana Láryše, vhazovat se bude po jeho levé ruce. Slováci tak zadarmo získali útočnou třetinu.
03:49
Reisnecker byl čistým hitem jednoho ze Slováků odstaven, ale puk mají stále Češi, kteří s ním operují před brankou Tobiase Marka Ondavského.
02:42
Jiří Kamaš zachytil puk po rozehrávce soupeře, ale Češi ho hned ztratili a Slováci jdou znovu před klec Jana Láryše.
02:03
Puk má ve své moci Ondavský a hra je přerušena. Buly po jeho levé ruce.
01:08
Ben Stefan Reisnecker za vlastní brankou rozehrával první akci národního týmu, ale puk získali Slováci a hned z prostoru mezi kruhy ohrozili Láryše, ten v pokleku kotouč kryje.
00:20
Matej Stankoven se hned po buly dostal mezi kruhy a chtěl vystřelit na Láryše, ale nakonec na kotouč vůbec nedosáhl a rázem bylo po slovenské akci.
00:01
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Česko: Láryš (Sklenička) – Nedorost, Vaněček, Reisnecker (A), Kůrka, Kamas, Hora, Studnický, Vrzal – Novák (A), Tomek (C), Katolický – Slavík, Huk, Bělohorský – Hanyš, Matějka, Mařík – Hrček, Svozil, Sekanina
Trenér: Milan Razým

Slovensko: Ondavský (Dvořák) – Kovalčík, Bereš, Syrný, Floriš (A), Varga, Imriška, Hazucha, Koiš – Trebula, Stankoven (A), Čurlej – Ďurčo (C), Habda, Rausa – Rezničák, Macák, Foltín – Zvolenský, Hybský, Matta
Trenér: Michal Blanár

Rozhodčí: Cabák – Hlavatý, Smetková.
Slovensko

Také stejně staří Slováci hráli na olympiádě mládeže a prezentovali se dobrým hokejem. Se Spojenými státy americkými dokonce sahali po vítězství, když po druhé třetině vedli 4:2. Ovšem soupeř stihl do konce třetí části hry vyrovnat a šlo se do prodloužení. Zápas nakonec došel až do samostatných nájezdů, ve kterých Slovensko padlo. Prohrálo tedy 4:5, rozhodně ale se ctí. Poté následovala prohra 2:3 s českým týmem a Slováci nakonec po boji skončili už ve skupině a do vyřazovacích bojů se nedostali. Jak si povedou na turnaji v Kravařích?
Česko

Hokejisté do šestnácti let dosáhli v lednu velkého úspěchu, když se na olympijských hrách mládeže probojovali do finále, kde vyzvali Spojené státy americké. Ty sice zvítězily 4:0, ale i tak mladí Češi dosáhli na medaile a ze stříbrných medailí se radovali stejně, jakoby získali nejcennější kov. Pár dní po olympiádě už na tuto věkovou kategorii čekal další turnaj ve Finsku, kde dvakrát porazili Švédy, naopak ale prohráli dvakrát zase s Finy.
Hezký páteční večer přeji všem příznivcům hokeje. Kromě reprezentační osmnáctky, kterou čeká mistrovství světa, ostatním mládežnickým kategoriím pomalu končí sezóna. Nejinak je tomu i u reprezentací U16, které čeká turnaj čtyř, který se koná v Kravařích na Opavsku. Mezi sebou si to rozdají týmy Česka a Slovenska.

Brankáři:
Marek Sklenička (Mladá Boleslav), Martin Psohlavec (Karlovy Vary), Jan Láryš (Poruba).

Obránci:
Jakub Vaněček (Liberec), Vojtěch Hora (Mladá Boleslav), Ondřej Ruml (Pardubice), Pavel Kůrka (Karlovy Vary), Václav Nedorost (HV71 Jönköping, Švédsko), Dominick Radim Byrtus (Třinec), Jiří Kamas, Ben Stefan Reisnecker (oba Škoda Plzeň).

Útočníci:
Šimon Bělohorský (Liberec), Petr Hanyš, Filip Matějka (oba Mladá Boleslav), Šimon Katolický (Jihlava), Tobiáš Sekanina (Pardubice), Lukáš Slavík, Petr Tomek (oba Karlovy Vary), Nikolas Mařík (České Budějovice), Jan Hrček (Třinec), David Huk (Slavia Praha), Filip Novák (Sparta Praha), Ladislav Svozil (Vítkovice)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Domov»Hokej»Reprezentácie»ONLINE: Česko - Slovensko dnes (prípravný zápas hráčov do 16 rokov, LIVE)