Inter začne anglický týždeň 3. kolom Slovnaft Cupu
12.09.2017, Peter Cuninka

Inter začne anglický týždeň 3. kolom Slovnaft Cupu

Autor: Matej Kraus

Počas najbližších siedmich dní sa Inter postaví až dvom súperom. Najskôr v stredu nastúpi v 3. kole Slovnaft Cupu na trávniku TJ Družstevník Veľké Ludince a neskôr v sobotu na domácej pôde privíta Zvolen.

image
Autor: fkib
Zdroj: fkinterbratislava.sk

Prvý súper Interu, TJ Družstevník Veľké Ludince je stabilným účastníkom 3. ligy Západ, kde mu po 7. kole patrí 10. priečka tabuľky so ziskom desiatich bodov. Veľké Ludince sa do 3. kola Slovnaft Cupu dostali cez Kmeťovo a Nevidzany. Oboch súperov doslova prevalcovali, keď postúpili so skóre 11:1, čo hovorí o tom, že Interistov nečaká žiadny jednoduchý zápas.

„Žltočierni“ postúpili do 3. kola Slovenského pohára cez štvrtoligového súpera TJ Parizán Domaniža. Pri dramatickom víťazstve 3:2 sa vtedy presadili Fedor, Labuda a Elvis Osmani. Zápas vtedy vyzeral celkom jasne, v 70. minúte bol v Domaniži stav 3:0 pre Inter Bratislava, no potom z čista jasna prišlo zníženie zo strany domácich a zo zápasu bola ešte dráma. Tomu by sa teraz Interisti radi vyvarovali a v zápase s Veľkými Ludincami by chceli dominovať počas celého priebehu stretnutia. Veď o motiváciu majú postarané, pretože prípadné víťazstvo by znamenalo veľkú šancu zahrať si zápas proti fortunaligovej Nitre.

Úvodný výkop zápasu TJ Družstevník Veľké Ludince – FK Inter Bratislava sa uskutoční v stredu o 16:00 na štadióne vo Veľkých Ludinciach.

Prečítané: 539x