GRASSROOTS: VÍŤAZMI 7. ROČNÍKA ŠKOLSKÉHO POHÁRA SFZ 2017/2018 SA STALI CHLAPCI Z TRENČÍNA A DIEVČATÁ Z BREZNA
07.06.2018, Peter Cuninka

GRASSROOTS: VÍŤAZMI 7. ROČNÍKA ŠKOLSKÉHO POHÁRA SFZ 2017/2018 SA STALI CHLAPCI Z TRENČÍNA A DIEVČATÁ Z BREZNA

POPRAD (SFZ/PETER ZEMAN) - Chlapci zo ZŠ na ul. Ladislava Novomeského v Trenčíne a dievčatá zo ZŠ s MŠ na Pionierskej ulici v Brezne triumfovali na finálovom turnaji 7. ročníka Školského pohára SFZ 2017/2018.

FINALISTI M-SR SÚŤAŽE ŠKOLSKÝ POHÁR SFZ 2017/2018

CHLAPCI:
Bratislavský kraj - ZŠ J.G. Tajovského, Senec
Trnavský kraj - ZŠ Školská, Vrbové
Trenčianský kraj - ZŠ ul. Ladislava Novomeského, Trenčín
Nitrianský kraj - ZŠ Tulipánova, Nitra
Žilinský kraj - ZŠ s MŠ Školská, Žilina
Banskobystrický kraj - Športové gymnázium, Banská Bystrica
Prešovský kraj - ZŠ Aurela Viliama Scherfela, Poprad
Košický kraj - ZŠ Okružná, Michalovce

DIEVČATÁ:
Bratislavský kraj - ZŠ s MŠ Kalinčiakova, Bratislava
Trnavský kraj - ZŠ Školská, Vrbové
Trenčianský kraj - Spojená ZŠ s MŠ Nitrianske Pravno
Nitrianský kraj - ZŠ Devínska, Nové Zámky
Žilinský kraj - ZŠ s MŠ Hurbanova, Martin
Banskobystrický kraj - ZŠ s MŠ, Pionierska, Brezno
Košický kraj - Spojená škola Dobšina
Prešovský kraj - ZŠ Bajkalská, Prešov

image
Autor: FK Poprad
Zdroj: FB/FK Poprad

VÝSLEDKOVÁ ČASŤ - 1. HRACÍ DEŇ (5. JÚNA 2018)

CHLAPCI:

1. kolo:
Trenčín – Banská Bystrica 6:4
Poprad – Žilina 3:4
Nitra – Vrbové 7:0
Senec – Michalovce 2:8

2. kolo:
Banská Bystrica – Poprad 1:1
Trenčín – Žilina 0:1
Vrbové – Senec 0:5
Nitra – Michalovce 3:2

3. kolo:
Poprad – Trenčín 1:5
Žilina - Banská Bystrica 2:2
Senec – Nitra 3:2
Michalovce – Vrbové 11:2

DIEVČATÁ:

1. kolo:
Vrbové – Brezno 0:9
Nové Zámky – Dobšiná 9:1
Martin – Prešov 5:1
Nitrianske Pravno – Bratislava 0:1

2. kolo:
Brezno - Nové Zámky 7:1
Vrbové – Dobšiná 4:1
Prešov - Nitrianske Pravno 4:1
Martin – Bratislava 5:2

3. kolo:
Nové Zámky – Vrbové 7:1
Dobšiná – Brezno 1:8
Nitrianske Pravno – Martin 3:6
Bratislava – Prešov 0:3

image
Autor: SFZ
Zdroj: futbalsfz.sk

VÝSLEDKOVÁ ČASŤ - 2. HRACÍ DEŇ (6. JÚNA 2018)

CHLAPCI:

Zápasy skupiny o 5. - 8. miesto:
Banská Bystrica – Vrbové 2:1
Senec – Poprad 6:1
Žilina – Nitra 7:2
Michalovce – Trenčín 3:8

Zápasy o umiestnenie:
O 7. miesto: Vrbové – Poprad 2:6
O 5. miesto: Banská Bystrica – Senec 3:3, 1:3 p.k.
O 3. miesto: Nitra – Michalovce 0:6
FINÁLE: Žilina – Trenčín 3:5

KONEČNÉ PORADIE:
1. ZŠ ul. Ladislava Novomeského, Trenčín
2. ZŠ s MŠ Školská, Žilina
3. ZŠ Okružná, Michalovce
4. ZŠ Tulipánova, Nitra
5. ZŠ J.G. Tajovského, Senec
6. Športové gymnázium, Banská Bystrica
7. ZŠ Aurela Viliama Scherfela, Poprad
8. ZŠ Školská, Vrbové

INDIVIDUÁLNE OCENENIA:
Najlepší brankár: Samuel Andrejko (Trenčín)
Najlepší hráč: Denis Straka (Žilina)
Najlepší strelec: Matej Šimún (Senec) - 12 gólov

DIEVČATÁ:

Zápasy skupiny o 5. - 8. miesto:
Vrbové - Nitrianske Pravno 0:2
Bratislava – Dobšiná 2:1
Brezno – Prešov 6:2
Martin – Nové Zámky 7:4

Zápasy o umiestnenie:
O 7. miesto: Vrbové – Dobšiná 3:1
O 5. miesto: Nitrianske Pravno - Bratislava 5:4
O 3. miesto: Prešov – Nové Zámky 0:5
FINÁLE: Brezno – Martin 4:4, 3:1 p.k.

KONEČNÉ PORADIE:
1. ZŠ s MŠ, Pionierska, Brezno
2. ZZŠ s MŠ Hurbanova, Martin
3. ZŠ Devínska, Nové Zámky
4. ZŠ Bajkalská, Prešov
5. Spojená ZŠ s MŠ Nitrianske Pravno
6. ZŠ s MŠ Kalinčiakova, Bratislava
7. ZŠ Školská, Vrbové
8. Spojená škola Dobšina

INDIVIDUÁLNE OCENENIA:
Najlepšia brankárka: Viktória Králiková (Brezno)
Najlepšia hráčka: Vanesa Dunajská (Brezno)
Najlepšia strelkyňa: Izabella Bukovičová (Nové Zámky) - 19 gólov

image
Autor: SFZ
Zdroj: futbalsfz.sk
Prečítané: 327x