28.08.1919, Branislav Sarňák

II. liga – Dohrávka Púchova s Banskou Bystricou, Cifranič: Nečaká nás nič ľahké

28.08.1919, Branislav Sarňák
BRATISLAVA (SFZ) – V stredu je na programe dohrávka 4. kola II. ligy MŠK Púchov – MFK Dukla Banská Bystrica. Duel z pôvodného termínu museli preložiť, lebo v mužstve hostí šarapatila viróza. Stretnú sa tak posledný tím tabuľky so štvrtým.
image
Cifranič prevzal Púchov pred touto sezónou.
Autor: TASR
Zdroj: TASR

Púchovčania sú jediný klub v druholigovom pelotóne, ktorému svieti v kolónke výhier nula. O jej zmazanie sa posnažia dnes. „Banská Bystrica patrí medzi hlavných favoritov II. ligy. Má skúsené mužstvo, čo potvrdzuje výsledkami a aj postavením v tabuľke. Nečaká nás nič ľahké,“ okomentoval súpera nováčika druhej najvyššej súťaže tréner Vladimír Cifranič, ktorý k tímu prišiel pred začiatkom aktuálnej sezóny: „Za ten čas, čo som pri tíme, sme urobili istý herný progres, v tomto smere nezaostávame. Možno okrem prvého zápasu sme neboli v ďalších horším tímom. Výsledkovo to ešte nie je ono, ale keď budeme naďalej takto pracovať a budeme trpezliví, výsledky sa dostavia.“ 

V Púchove si ľudia postupne nachádzajú cestu na štadión. Naposledy proti Petržalke bolo na tribúnach 730 fanúšikov. „Podporu ľudí cítiť. Verím, že sa chodia pozerať na nás a našou hrou sa ich posnažíme pritiahnuť čo najviac. Prial by som si, žeby aj proti Banskej bystrici  prišli v čo najhojnejšom počte,“ zaprial si kouč Vladimír Cifranič v klubovom videu.

MŠK PÚCHOV - MFK DUKLA BANSKÁ BYSTRICA

image
Prečítané: 615x