07.02.2020, Branislav Sarňák

II. liga – II. časť: Čo už stihli druholigisti počas zimnej prípravy?

07.02.2020, Branislav Sarňák
BRATISLAVA (SFZ) – Začiatok jarnej časti II. ligy sa pomaly ale isto blíži. Druholigisti počas prípravy nenechávajú nič na náhodu a v týchto týždňoch zaberajú na tréningoch a aj v prípravných zápasoch. Prinášame vám druhú časť, čo mužstvá druhej najvyššej súťaže už stihli a čo ich ešte čaká.
image
Šamorínčania odohrali počas prípravy už šesť stretnutí.
Autor: Tibor Őry
Zdroj: Facebook FC ŠTK 1914 Šamorín

FC Košice

Odohraté prípravné zápasy:
FK Minaj – FC Košice 3:0
Výber ukrajinských hráčov bez zmlúv – FC Košice 1:11
FK Užhorod – FC Košice 2:2
FC Košice – Šarišské Michaľany 5:0
Spartacus Nyíregyháza FC – FC Košice 0:0
FC Košice – Szolnoki MÁV FC 3:0

Ešte majú v pláne zápasov:
08.02. MFK Zemplín Michalovce (1. SVK) – FC Košice
12.02. Diósgyőri VTK B (3. HUN) – FC Košice
15.02. MFK Vranov nad Topľou (3. SVK) – FC Košice
22.02. Slavoj Trebišov – FC Košice
29.02. FK Železiarne Podbrezová – FC Košice

MŠK Púchov

Odohraté prípravné zápasy:
Uherský Brod – MŠK Púchov 3:1
Zlín B – MŠK Púchov 7:1

Ešte majú v pláne zápasov:
08.02. Sereď – MŠK Púchov
15.02. Lednické Rovne – MŠK Púchov
22.02. Třinec – MŠK Púchov
29.02. Marcelová – MŠK Púchov

Partizán Bardejov BŠK

Odohraté prípravné zápasy:
Michalovce – Bardejov 1:0
Bardejov – Rzeszow 5:1
Bardejov – Giraltovce 4:1
Bardejov – Muszyna 5:2
Bardejov – Lipany 0:2

Ešte majú v pláne zápasov:
08.02. Bardejov – Sieniawa
15.02. Prešov – Bardejov
22.02. Humenné – Bardejov
29.02. Bardejov – Šarišské Michaľany

KFC Komárno

Odohraté prípravné zápasy:
FK Pohronie – KFC Komárno 2:1
Dorogi FC – KFC Komárno 0:0
FK Senica – KFC Komárno 0:0
KFC Komárno – Komáromi VSE 3:1
KFC Komárno – Lipót Pékség SE 3:1

Ešte majú v pláne zápasov:
08.02. Ménfőcsanak ESK – KFC Komárno
12.02. NK Nafta 1903 Lendava – KFC Komárno
15.02. KFC Komárno – ŠK 1923 Gabčíkovo
19.02. FK Slovan Duslo Šaľa – KFC Komárno
23.02. Spartak Trnava B – KFC Komárno
01.03. Puskás Akadémia II – KFC Komárno

image
Autor: SFZ

FC ŠTK 1914 Šamorín

Odohraté prípravné zápasy:
FC ŠTK 1914 Šamorín – Union Berlín U19 2:1
ViOn Zlaté Moravce-Vráble – FC ŠTK 1914 Šamorín 2:0
FC ŠTK 1914 Šamorín – Znojmo 2:2
FC ETO Győr – FC ŠTK 1914 Šamorín 2:1
Vasas – FC ŠTK 1914 Šamorín 0:0
Sereď – FC ŠTK 1914 Šamorín 4:2

Ešte majú v pláne zápasov:
08.02. FC ŠTK 1914 Šamorín – Dunajská Lužná (DAC Akadémia)
08.02. FC ŠTK 1914 Šamorín – Schwechat (DAC Akadémia)
15.02. Senec –  FC ŠTK 1914 Šamorín
19.02. FC ŠTK 1914 Šamorín – Rača (DAC Akadémia)
23.02. FC ŠTK 1914 Šamorín – Puskás Akadémia B (DAC Akadémia)
01.03. FC ŠTK 1914 Šamorín – Galanta (III.)

FC Petržalka

Odohraté prípravné zápasy:
FK Senica – FC Petržalka 0:0
FK Austria Viedeň – FC Petržalka 5:1
ViOn Zlaté Moravce-Vráble – FC Petržalka 2:1

Ešte majú v pláne zápasov:
08.02. FC Petržalka – FK Slovan Duslo Šaľa
14.02. FC Petržalka – FC Mattersburg B
19.02. Zbrojovka Brno – FC Petržalka
22.02. FC Petržalka – FC Spartak Myjava
29.02. FK Inter Bratislava – FC Petržalka

ŠK Slovan Bratislava B

Odohraté prípravné zápasy:
ŠK Slovan B – SK Líšeň 2:5
ŠK Slovan B – Admira Wacker Mödling B 1:1
ŠK Slovan B – 1. SC Znojmo 2:2

Ešte majú v pláne zápasov:
08.02 ŠK Slovan Bratislava B – OFK Malženice
15.02 1. FC Slovácko B – ŠK Slovan Bratislava B
22.02 ŠK Slovan Bratislava B – FK Slovan Duslo Šaľa
29.02 súper v štádiu riešenia

Slavoj Trebišov

Odohraté prípravné zápasy:
Slavoj Trebišov – 1. FC Tatran Prešov 3:0
Slavoj Trebišov – MFK Vranov nad Topľou 3:2
Slavoj Trebišov – Šarišské Michaľany 2:1
Humenné – Slavoj Trebišov 1:2

Ešte majú v pláne zápasov:
08.02. Slavoj Trebišov – Stropkov
15.02. Slavoj Trebišov – Snina
22.02. Slavoj Trebišov – FC Košice
29.02.  Slavoj Trebišov – Lipany

Prečítané: 935x