17.10.1919, Branislav Sarňák

II. liga – Skaličan Švrček najskôr na zápas a potom svadba

17.10.1919, Branislav Sarňák
SKALICA – Náročné dni čakajú skalického futbalistu Lukáša Švrčeka. V piatok od 18.00 h ho čaká za MFK zápas 14. kola II. ligy so Šamorínom a v sobotu životný prestup do zväzku manželského. S dlhoročnou priateľkou Terezkou si povedia „áno“ v kostole svätého Martina v Holíči.
image
Autor: MFK Skalica
Zdroj: MFK Skalica

Skaličania sú pred 14. kolom na 5. mieste s päťbodovou stratou na vedúcu Banskú Bystricu. „Druhá liga je vyrovnaná a náročná. Prakticky nie je rozdiel, či hráte s prvým alebo posledným mužstvom. My sa pozeráme len na seba, ani neviem, ako stojíme v tabuľke. Na ňu sa pozriem až na konci a verím, že na tom budeme veľmi dobre (úsmev),“ povedal v rozhovore pre mfkskalica.sk Lukáš Švrček.

image
Autor: archív lš
Zdroj: mfkskalica.sk

Skalického obrancu čaká v piatok duel v Šamoríne a potom svadba s priateľkou Terezkou. „Futbal milujem a už sa teším na zápas. Keďže mám svadbu až v sobotu, určite budem stopercentne pripravený na zápas. Verím, že potešíme našich divákov,“ konštatoval Švrček. Ako dlho plánovali svadbu? „Asi pol roka. Všetko je pripravené, určite to pocítia aj chlapci v kabíne, prinesiem im nejaké dobroty,“ pousmial sa.

image
Autor: SFZ

Program 14. kola

image
Prečítané: 422x