27.11.2019, Branislav Sarňák

II. liga - Stretnutie zástupcov klubov, Richtárik: Nepoľaviť z nastoleného trendu

27.11.2019, Branislav Sarňák
VYHNE (SFZ) – V utorok sa vo Vyhniach konalo pracovné stretnutie zástupcov klubov II. ligy po skončenej jesennej časti súťažného ročníka 2019/20. Na programe zasadnutia bolo sedem bodov.
image
Autor: SFZ
Zdroj: SFZ

Po privítaní zástupcov klubov predsedom komisie pre riadenie II. ligy Miroslavom Richtárikom sa ujal slova generalný sekretár Slovenského futbalového zväzu Jozef Kliment. „V prvom rade chcem ospravedlniť neprítomnosť prezidenta SFZ Jána Kováčika, ktorý sa na stretnutie chystal, ale prišli mu do toho iné povinnosti, prostredníctvom mňa vás všetkých pozdravuje,“ odovzdal na úvod príhovoru Kliment odkaz od prvého muža slovenského futbalu. Pre generálneho sekretára to bolo posledné pracovné stretnutie s druholigistami, keďže k 31. 12. 2019 končí vo svojej funkcii a odchádza do sídla UEFA do Nyonu. „Je to zároveň rozlúčka s vami. Ďakujem vám za dlhoročnú spoluprácu, bola to pre mňa vysoká škola a nadobudol som poznatky, ktoré nenájdem v žiadnych učebniciach,“ vyhlásil Kliment.

To, že medzi klubmi II. ligy panuje dobrá atmosféra, potvrdil aj on sám. „Ak sa stretnú ľudia, ktorí majú radi futbal, tak vtedy napreduje. Potrebná je však k tomu konštruktívna diskusia, ktorá medzi vami prebieha a tá napomáha k posunu dopredu,“ vyhlásil generálny sekretár.

Celý článok na: https://www.futbalsfz.sk/sfz-stretnutie-zastupcov-klubov-ii-ligy-richtarik-nepolavit-z-nastoleneho-trendu

Prečítané: 537x
Súvisiace články