30.08.2019, Branislav Sarňák

Regions Cup – Štartuje nový ročník, titul obhajuje ZsFZ

30.08.2019, Branislav Sarňák
SENEC (SFZ) – V sobotu a v nedeľu je na programe ďalší ročník Regions Cupu, turnaja na ktorom hrajú amatérske výbery regiónov SFZ. Turnaj privíta Národné tréningové centrum v Senci.
image
Posledný ročník Regions Cupu patril ZsFZ.
Autor: SFZ
Zdroj: SFZ

Žreb na úvodný hrací deň spojil tieto dvojice. V sobotu o 9.30 hod si zmerajú sily Západoslovenský futbalový zväz – Bratislavský futbalový zväz a o 11.45 hod Východoslovenský futbalový zväz – Stredoslovenský futbalový zväz. V nedeľu o 9.30 hod sa stretnú zdolaní v stretnutí o 3. miesto a o 11.45 hod je na programe finále.

Tento rok víťaz postúpi na kvalifikačný medzinárodný turnaj, kde sa bude bojovať o miestenku záverečný šampionát. „Tieto majstrovstvá Slovenska regiónov majú svoj význam. Víťaz totiž postúpi na ďalší kvalifikačný turnaj, a keď uspeje na ňom, prebojuje sa na majstrovstvá Európy amatérov. Naposledy sa tam BFZ prebojoval v roku 2009 a tento rok sa dostal na tento šampionát ZsFZ, kde urobil dobré meno slovenskému futbalu,“ povedal počas žrebu šéf BFZ Juraj Jánošík

Všetky zápasy odvysiela Futbalnet TV.

PROGRAM
31. august 2019 o 9.30 h Západoslovenský futbalový zväz – Bratislavský futbalový zväz
31. august 2019 o 11.45 h Východoslovenský futbalový zväz – Stredoslovenský futbalový zväz
1. september 2019 o 9.30 h o 3. miesto
1. september 2019 o 11.45 h finále

image
Žreb Regions Cupu sa uskutočnil v Sieni slávy slovenského futbalu.
Autor: SFZ
Zdroj: SFZ

Súpisky jednotlivých tímov

Bratislavský futbalový zväz
Dušan MALUNIAK (PŠC Pezinok), Michal DROPPA (FK Rača Bratislava),Richard HULÁK (PŠC Pezinok), David ŠTEDL (FK Rača Bratislava), Dominik ADAM (FK Rača Bratislava), Martin KUBALA (FK Rača Bratislava), Anton BEDNÁR (FK Rača Bratislava), Matej KRIŠTOFÍK (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Matej RUŽIČKA (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), David KOČÍK (MŠK Senec), Máté MARAFKÓ (MŠK Senec), Adam ŠLEHOFFER (FC Lokomotíva Devínska Nová Ves), Lukáš POLLÁK (FK Inter Bratislava), Patrik LÖRINC (FK Inter Bratislava), Oliver VECSEI (FK Slovan Most pri Bratislave), Daniel VALACH (FK Slovan Most pri Bratislave), Ján KADERA (FC Rohožník), Vladimír RONEC (FC Malacky)

tréner: Karol Marko


Západoslovenský futbalový zväz
Samuel VAVRÚŠ (Nové Mesto nad Váhom), Lukáš ČAČKO (Nové Mesto nad Váhom), Medard VANGEL (Beluša), Timotej JANČEK (Beluša), Matej ZAVADZAN (Považská Bystrica), Lukáš MRAVEC (Považská Bystrica), Frederik DOMASTA (Imel), Juraj PRÁGAI (Gabčíkovo), Patrik SCHISZLER (Beluša), Roman HOLÍČEK (Beluša), Adam CISÁR (Beluša), Branislav ĎURIŠ (Beluša), Filip BUČEK (Nové Mesto nad Váhom), Adam GÁBORÍK (Považská Bystrica), Oliver ORAVEC (Beluša), Kristián BARTOŠ (Beluša), Viktor KLEMENS (Beluša), Adam Bielik (Beluša)

tréner: Peter Gergely


Stredoslovenský futbalový zväz
Rober HUSZÁRIK (MŠK FOMAT Martin), Tomáš STAŠÍK (MŠK FOMAT Martin), Filip MODOROŠI (MŠK FOMAT Martin), Martin BOĎA (MŠK FOMAT Martin), Martin GARAJ (MŠK FOMAT Martin), Martin MLYNÁR (MŠK FOMAT Martin), Christián CHOVANEC (MŠK FOMAT Martin), Kristián GABOR (TJ Tatran Krásno nad Kysucou), Vladislav SLOVÁK (MFK Lokomotíva Zvolen), Viliam KORMAŇÁK (MŠK Námestovo), Martin HABIŇÁK (MŠK Námestovo), Samuel KURTULÍK (MŠK Námestovo), Samuel BUDINSKÝ (MŠK Novohrad Lučenec), Marko PUSPOKY (FTC Fiľakovo), Lukáš JANIGLOŠ (ŠKM Liptovský Hrádok), Martin LUKÁČ (ŠKM Liptovský Hrádok), Peter VASIĽKO (MŠK Rimavská Sobota), Samuel BIČAN (TJ Jednota Bánová)

tréner: Miloš Targoš


Východoslovenský futbalový zväz
Peter BARTOŠ (Lipany), Branislav POREMBA (Lipany), Vladimír PYDA (Lipany), Marcel VYSOČAN (Lipany), Dávid SLÁVIK (Humenné), Martin POLAŠČÍK (Vranov), Jakub VERČIMÁK (Vranov), Marek ZLACKÝ (Humenné), Igor KOMJATÝ (Humenné), Roman KOVALČÍK (Humenné), Norbert GREJTÁK Prešov), David IVANECKÝ (Prešov), Jakub NOVOTNÝ (Kalša), Tomáš TKÁČ, (Spišská Nová Ves) Marek MATKOBIŠ (Vranov), František SITARČÍK (Vranov), Martin SIDOR (Humenné), Šimon STACHURA (Bardejovská Nová Ves) 

tréner: Peter Szénay

image
Prečítané: 1373x