22.05.2020, Branislav Sarňák

SFZ – Na úvod SFZ Home Challenge triumf hráča „Hrjesik992“, v exhibičnom dueli zdolal Haraslína

22.05.2020, Branislav Sarňák
BRATISLAVA (SFZ) – V piatok sa uskutočnil prvý z turnajov SFZ Home Challenge v hre PES 2020 pod názvom Fortuna Home Challenge. Celkovým víťazom sa stal hráč s prezývkou „Hrjesik992“, ktorý hájil farby FC Liverpool. Ten vo finále zdolal 2:1 na zápasy „Karesza“ s FC Barcelona a mohol sa tešiť z výhry 100-eurového kreditu do Fortuny.
image

Šampión piatkového turnaja si na záver hracieho dňa zmeral sily v atraktívnom exhibičnom zápase so slovenským reprezentantom Lukášom Haraslínom, ktorý na klubovej úrovni pôsobí v talianskom Sassuole. „Šulo“ si však proti „Hrjesik992“ zvolil Juventus Turín. „Častejšie som hrával v minulosti kvôli Ronaldovi za Real Madrid. Teraz však je v Juventuse, tak verím, že ma v tomto online zápase podrží,“ ozrejmil pred duelom Lukáš Haraslín, ktorý v tomto súboji nahradil Róberta Maka.

Z víťazstva v exhibičnom stretnutí sa napokon tešil „Hrjesik992“, ktorý triumfoval 3:1. „Bolo to asi lepšie, ako keď som hral PES pred mesiacom proti Česku, aj keď som teraz dostal tri góly. Ivan (Hrjesik992 – pozn.) bol dobrý, zaslúžene vyhral celý turnaj a k víťazstvu som mu zablahoželal,“ vravel „Šulo“. Ten načrtol, ako to vyzerá s futbalom v Taliansku. „Čakáme, trénujeme v skupinkách a snáď budúci týždeň budeme trénovať spolu a do troch týždňov sa začne aj Serie A,“ zakončil Haraslín.

Informácie o ďalších turnajoch SFZ Home Challenge a registrácii nájdete TU

Prečítané: 270x