SLOVNAFT CUP: V UTOROK A V STREDU ZÁPASY 2. KOLA SLOVENSKÉHO POHÁRA – SLOVNAFT CUPU 2018/19
06.08.2018, Peter Cuninka

SLOVNAFT CUP: V UTOROK A V STREDU ZÁPASY 2. KOLA SLOVENSKÉHO POHÁRA – SLOVNAFT CUPU 2018/19

FUTBALNET/PETER CUNINKA

V utorok a stredu sú na programe stretnutia 2. kola jubilejného 50. ročníka Slovenského pohára – Slovnaft Cupu 2018/19. V akcii bude 9 fortunaligistov a 15 druholigistov. Zo súbojov PŠC Pezinok – MFK Skalica a ŠK Šurany – FC Nitra sme pripravili internetové LIVE prenosy, ktoré môžete sledovať naživo na Futbalnet TV!

Zápasy FK Rača Bratislava – FC Spartak Trnava, TJ Iskra Horné Orešany – ŠK Slovan Bratislava a OŠK Švošov – AS Trenčín sú odložené na neurčito.

Aj v druhom kole Slovenského pohára sa hrá na jeden zápas (v prípade nerozhodného výsledku nasleduje penaltový rozstrel), platí územné rozdelenie východ – zápas s výnimkou klubov Fortuna ligy, pričom účastníci I. a II. ligy sú nasadení.

Celkový víťaz získava titul "Víťaz Slovenského pohára" a stáva sa držiteľom putovného pohára, okrem toho získa do trvalého vlastníctva pohár, venovaný SFZ a vypísanú finančnú odmenu, zároveň má právo reprezentovať Slovensko v Európskej lige UEFA 2019/2020.

image
Autor: SFZ
Zdroj: futbalsfz.sk

ZÁPASY 2. KOLA SLOVNAFT CUPU 2018/19

7. augusta o 17:00 hod.

FTC Fiľakovo – MFK Dukla Banská Bystrica 3:0

ŠK Vinica - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 0:6

MFK Sobrance – Partizán Bardejov 0:5

MŠK Tesla Stropkov – MFK Ružomberok 1:3

7. augusta o 17:30 hod.

PŠC Pezinok - MFK Skalica 1:5 LIVE: FUTBALNET TV

7. augusta o 18:00 hod.

FK Tatran Turzovka – TJ Tatran Oravské Veselé 1:3

8. augusta o 17:00 hod.

ŠK Veľké Zálužie – FC ŠTK Fluminense Šamorín 0:8

MŠK Púchov – FC DAC 1904 Dunajská Streda 2:5 LIVE PRENOS

ŠK VEGUM Dolné Vestenice – FK Senica 0:5

TJ Družstevník Bešeňov – FK Dubnica nad Váhom 2:10

ŠK Šurany – FC Nitra 1:1, 3:5 na 11 m LIVE: FUTBALNET TV

MŠK Tisovec – KFC Komárno 0:4

FK Slovenské Ďarmoty – MŠK Žilina 0:7 LIVE PRENOS

OŠK Rosina – 1. FC Tatran Prešov 0:6

OŠK Baník Stráňavy – FC Lokomotíva Košice 1:4

OŠK Bešeňová – MFK Zemplín Michalovce 0:6

ŠK Tvrdošín – FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 0:6

FK Jesenské – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:5

TJ Slavoj Kráľovský Chlmec – ŠK Odeva Lipany 0:9

MFK Spartak Medzev – Slavoj Trebišov 2:3

FK Čaňa – FK Železiarne Podbrezová 0:5

MFK Stará Ľubovňa – FK Poprad 0:7

TJ Plevník-Drienové – MŠK Považská Bystrica 0:4

TJ Spartak Vysoká nad Kysucou – MŠK Námestovo 0:2

MFK Snina – MFK Vranov nad Topľou 2:2, 3:4 na 11 m

FK Gerlachov – OŠFK Šarišské Michaľany 1:1, 4:2 na 11 m

FK Olcnava – MŠK Spišské Podhradie 0:8

ŠK Sačurov – TJ Ptava NV Ptičie 2:1

TJ Družstevník Liptovská Štiavnica – FK Čadca 3:1

FK 09 Bacúch – TJD Príbelce 2:0

FK Sitno Banská Štiavnica – MFK Zvolen 0:3

TJ Sokol Medzibrod – ŠK Partizán Čierny Balog 2:0

ŠK Belá – TJ Tatran Krásno nad Kysucou 1:3

ŠK Čierne – ŠK Javorník Makov 2:1

TJ Tatran VLM Pliešovce – ŠK Prameň Kováčová 2:5

ŠK Strážske – FK Humenné 1:1, 2:4 na 11 m

OŠK Pavlovce nad Uhom – MFK Veľké Kapušany 5:2

TJ Tatran Chlebnice – MFK Tepličan 1:0

MŠK Kysucké Nové Mesto – TJ Sklotatran Poltár 3:2

FK Krásnohorské Podhradie – TJ Mladosť Kalša 2:3

FK Kechnec – FK Geča 73 3:2

Slávia TU Košice – FC Košice 0:3

TJ Štart Hrabušice – FK Veľká Lomnica 4:0

Malodvornícky FK Malé Dvorníky – ŠK FC Vydrany 1:3

TJ Družstevník Radimov – AFC Nové Mesto nad Váhom 1:1, 2:3 na 11 m

FC Slovan Hlohovec – FC Baník Prievidza 4:1

MFK Rusovce – FK Slovan Ivanka pri Dunaji 4:0

TJ Manín Podmanín – TJ KOVO Beluša 0:2

ŠK BLAVA 1928 Jaslovské Bohunice – MFK Vrbové 1:1, 3:4 na 11 m

FK TJ Lokomotíva Kozárovce – KFC Kalná nad Hronom 0:1

TJ Salka – FK Kolárovo 2:3

8. augusta o 17:30 hod.

Lokomotíva Devínska Nová Ves – OFK Dunajská Lužná 0:2

FC Nový Život – FC Rohožník 2:4

8. augusta o 18:00 hod.

OFK Malženice – FC Petržalka 3:1

OFK Solčany – ŠKF iClinic Sereď 0:4

TJ Slovan Krušovce – FC Pata 0:3

FK Slovan Most pri Bratislave – ŠK Báhoň 3:1

FC Veľký Kýr – FC Slovan Galanta 1:5

ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske – OFK Hrušovany 3:2

8. augusta o 19:00 hod.

FK Šalková – FK Inter Bratislava 0:5

15. augusta o 17:00 hod.

ŠK Podlužany – TJ Družstevník Dvory nad Žitavou 0:4

Prečítané: 1368x