25.11.2019, Branislav Sarňák

V stredu odveta Slovana v mládežníckej Lige majstrov, tréner Gála: Rangers má v Európe svoje meno

25.11.2019, Branislav Sarňák
BRATISLAVA – V stredu 27.11.2019 o 17:00 hod. bude štadión na Pasienkoch dejiskom odvety 2.kola mládežníckej ligy majstrov.
image
Autor: ŠK Slvan Bratislava
Zdroj: skslovan.com

Starší dorastenci aktuálneho majstra Slovenska ŠK Slovan Bratislava vyzvú rovesníkov škótskeho FC Rangers. Mladí slovanisti prehrali pred dvoma týždňami na Ostrovoch 0:2 a nepriaznivý výsledok budú chcieť odčiniť. „Musíme si športovo priznať, že Rangers bol v prvom zápase lepší. Duel mal vysoké tempo a nasadenie, viackrát nás podržal brankár Trnovský, pričom v závere sme mohli znížiť na 1:2, čo by bol smerom do odvety oveľa lepší výsledok. Neskladáme zbrane, kým bude žiť šanca na postup, tak budeme bojovať. V prvom stretnutí sme spoznali silné stránky Rangers, no zároveň vieme, čím ich môžeme prekvapiť,“ povedal pre skslovan.com tréner tímu Vladimír Gála.

Na domáci duel prvého kola s Ludogorcom Razgrad prišlo aj v nepríjemnom daždivom počasí cez tisíc divákov, belasí veria, že dobrá atmosféra bude aj počas duelu so slávnym Rangers FC. „Rangers má v Európe svoje meno, verím, že ľudia si nenechajú ujsť túto prestížnu konfrontáciu a podporia nás. Naposledy s Ludogorcom nám doma veľmi pomohli, všetci si prajeme, aby prišli aj teraz,“ uzavrel Vladimír Gála. Hráči, tréneri a vedenie klubu tak pozývajú fanúšikov futbalu povzbudiť belasé nádeje.

image
Autor: ŠK Slvan Bratislava
Prečítané: 383x