RC Lens

Montpellier HSC.
03.05.2024
Nervózny zápas na pôde Toulouse. Rozhodca musel vylúčiť dvoch hráčovLens doma hladko zdolalo Lorient.
03.05.2024
Lille oslavuje gól.
28.04.2024
Paríž sa teší z dvanásteho titulu, pomohla mu prehra MonakaParíž St. Germain môže oslavovať titul, ak Monako zakopne v súboji s Lyonom.
28.04.2024
Futbalisti RC Lens.
13.04.2024
Méty museli otáčať skóre, podarilo sa im to ešte v prvom polčaseO góly sa postaral Gruzínec Georges Mikautadze.
13.04.2024
Kylian Mbappé v drese Paríž St. Germain.
06.04.2024
PSG iba remizoval s posledným tímom, favorit zachránil bod až v závereHráči Racingu Lens remizovali s Le Havre 1:1.
06.04.2024
Futbalisti OGC Nice.
16.03.2024
Nice bodovalo na súperovej pôde naplno a naďalej bojuje o Ligu majstrovZvíťazil aj Racing Štrasburg, ktorý si odnáša tri body z Nantes.
16.03.2024
Ernest Nuamah (vpravo) v drese Lyonu
09.03.2024
Olympique Lyon pokračuje v dobrej forme, z Lorientu si odnáša tri bodyLyon vyhral siedmy z uplynulých ôsmich zápasov.
09.03.2024
Gólová radosť hráčov Racing Lens v zápase proti Olympique Lyon.
03.03.2024
Le Havre bojujúce o záchranu potrápilo druhý Brest, Lens zdolal Lyon rozdielom triedyOlympique Lyon ťahal šesťzápasovú sériu výhier.
03.03.2024
Gólová radosť Goncala Ramosa po premenenej penalte v zápase so Stade Rennes.
25.02.2024
Paríž zachraňoval bod v nadstavenom čase, Aubameyang zariadil víťazstvo MarseilleZa domácich sa presadil Portugalčan Goncalo Ramos v 7. minúte nastavenia.
25.02.2024
Hráč Sparty Praha Lukáš Haraslín (vľavo) sa raduje z gólu so spoluhráčmi.
15.02.2024
Haraslín hrá so Spartou na horúcej tureckej pôde, Hancko čelí RímuŠachtar Doneck čelí v šestnásťfinále Olimpique Marseille.
15.02.2024
Radosť hráčov PSG.
10.02.2024
Paríž poľahky zdolal súpera Slovana. Lens natiahol šnúru na tri víťazstváMilan Škriniar do zápasov nenastupuje, je zranený.