Viliam Čacho

Libor Hudáček strieľa gól vo finále českej extraligy proti Pardubiciam.
Nikola Baďová29.04.202422
Kto z finále českej extraligy môže posilniť káder? Pánikovi nešportové správanie môže uškodiťMS v hokeji v Česku sa začínajú 10. mája.
Slovenskí hokejisti oslavujú titul v Třinci.
29.04.2024
29.04.2024
David Cianciala sa teší z víťazného gólu v predĺžení.
Nikola Baďová29.04.202423
Prestup sezóny. Kým Cienciala je hrdina finále, Pánikov angažmán zaostal za očakávaniamiTřinecká nesmrteľnosť trvá, píšu české médiá.
Radosť hráčov HC Oceláři Třinec.
16.04.2024
Třinec pokračuje na víťaznej vlne, úvodný gól prvého finále obstarali SlováciObhajca titulu vyhral už piaty zápas v play-off za sebou.
16.04.2024
Hokejisti HC Sparta Praha.
06.04.2024
Třincu nepomohli ani tri slovenské body, Spartu delí od finále už iba jedna výhraSparta môže spečatiť postup do finále v nedeľu v Třinci.
06.04.2024
29.03.2024
Slováci poslali Třinec do semifinále. Výborná práca celej formácie, hovorí RomanČeské Budějovice boli blízko k senzácii a takmer otočili stav série z 0:3 na 4:3.
29.03.2024
Miloš Roman.
28.03.20242
Nebyť Slovákov, nezvládol by to. Třinec sa po dráme pozrie do semifináleNa gól čakali fanúšikovia 50 minút.
28.03.20242
Adrián Holešinský v drese HC Škoda Plzeň.
18.02.2024
Holešinský ovládol záver zápasu. V predposlednej minúte vyrovnal a v predĺžení rozhodolRozhodujúci gól strelil aj Lantoši, Cingel sa blysol tromi bodmi.
18.02.2024
Na snímke zľava Mike Lee (Nové Zámky) a Jakub Kolenič (Zvolen).
08.02.2024
Slovenský dres si oblečie ďalší debutant, nahradí zraneného ČachaSlovenskí hokejisti dnes odohrajú záverečný prípravný zápas proti Nemecku.
08.02.2024
Michal Ivan počas tréningu slovenskej hokejovej reprezentácie.
07.02.20242
Ramsay určil kapitánov. Céčko na hrudi ponesie domáci ZvolenčanKapitán Slovenska v zápasoch s Nemeckom bude obranca.