Aston Martin

Fernando Alonso.
20.04.2024
Ak by ho vylúčili, Stroll by pokračoval. Protesty proti výsledkom kvalifikácie boli zamietnutéPodľa tímu Aston Martin sa auto Carlosa Sainza na trati zastavilo.
20.04.2024
Lewis Hamilton počas kvalifikácie na šprint v rámci Veľkej cenay Číny 2024.
19.04.2024
Divoká kvalifikácia v Číne. Monoposty sa kĺzali po trati, Verstappenovi škrtli dva časyPole position na šprint si pôvodne vyjazdil Hamilton, ale napokon je všetko inak.
19.04.2024
Lance Stroll v monoposte Aston Martin.
19.04.2024
Jediný tréning v Číne prerušil oheň. Najrýchlejší čas dosiahlo nečakané menoNa okruhu v Číne je na programe prvý šprintový víkend tohtoročnej sezóny.
19.04.2024
11.04.2024
Alonso sa s kariériou ešte nelúči. Majster sveta bude jazdiť ešte dve sezónyS Aston Martin predĺžil zmluvu.
11.04.2024
Formula 1: Celkové poradia v sezóne 2024. Uspeje opäť Max Verstappen?
12.03.2024
Formula 1 (F1) - Priebežné poradia v sezóne 2024Pozrite si priebežné poradia v seriáli formula 1 (F1).
12.03.2024
07.03.2024
Alonso v druhom tréningu zrýchlil a vyhral, Verstappena predbehol aj jazdec MercedesuŠpanielsky veterán po druhom mieste v prvom tréningu svoje postavenie vylepšil.
07.03.2024
Max Verstappen.
31.01.20241
Formula 1 (F1) - Kalendár, program a výsledky v sezóne 2024Pozrite si kalendár, program a výsledky v seriáli formula 1 v sezóne 2024. Kedy sa idú preteky F1?
31.01.20241
05.11.20232
Verstappena úvodná červená vlajka nerozrušila, fantastický boj Alonsa s Perezom o pódiumRed Bull získal konštruktérsky titul druhý rok za sebou.
05.11.20232
Lance Stroll po havárii v kvalifikácii na Veľkú cenu Singapuru 2023.
17.09.2023
Aston Martin môže rátať iba s Alonsom. Stroll po havárii vynechá preteky v SingapureStrolla nemôže na štartovom rošte nahradiť rezervný pilot.
17.09.2023
Max Verstappen na Red Bulle počas Veľkej ceny Holandska 2023.
27.08.2023
Hustý dážď aj reštart. Verstappen zvládol chaos v Holandsku a vyrovnal rekord VettelaHolandský pilot vyhral už deviate preteky za sebou.