23.02.2019 | Autor: Peter Cuninka

ŠKOLENIE TRÉNEROV UEFA A LICENCIE, MEDZI ÚSPEŠNÝMI UCHÁDZAČMI AJ JÁN NOVOTA A MAREK SAPARA

BRATISLAVA (SFZ) - Výkonný výbor na utorkovom zasadnutí (19.2.) schválil menoslov trénerov - uchádzačov o školenie trénerov UEFA A licencie. Medzi 41 uchádzačmi nájdeme niekoľko známych bývalých ligových futbalistov a tiež dvojicu bývalých slovenských reprezentantov Jána Novotu a Mareka Saparu.

22.02.2019 | Autor: Peter Cuninka

SR A: REAKCIE PREZIDENTA SFZ KOVÁČIKA A TRÉNERA HAPALA NA ŠKRTELOV, HUBOČANOV I NEMCOV KONIEC V REPREZENTÁCII

BRATISLAVA (SFZ) - Prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik a tréner "slovenských sokolov" Pavel Hapal reagujú na rozhodnutie Martina Škrtela, Tomáša Hubočana a Adama Nemca ukončiť reprezentačnú kariéru. Prinášame vám ich oficiálne stanoviská.

22.02.2019 | Autor: Peter Cuninka

SR A: ZREĽÁK SO SPOLUHRÁČMI V NORIMBERGU MYSLÍ POZITÍVNE: HLAVY MÁME NASTAVENÉ NA ZÁCHRANU

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenský útočník Adam Zreľák nezažíva v Norimbergu, za ktorý hráva, najlepšie obdobie. So spoluhráčmi je na poslednej priečke Bundesligy. Nás môže tešiť to, že pravidelne hráva a má hernú prax. V bavorskom tíme došlo aj k trénerskej výmene a asistentom sa stal Slovák Marek Mintál. Viac o aktuálnej sezóne a blížiacom sa reprezentačnom zraze prezradil Zreľák v rozhovore pre futbalsfz.sk

22.02.2019 | Autor: Branislav Sarňák

II. liga – Liptovskomikulášania výsledky v príprave nepreceňujú, Papaj: S prípravou sme spokojní

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (SFZ/Branislav Sarňák) – V Liptovskom Mikuláši sa naplno zaberá pred začiatkom jarnej časti ligy. Hráči ladia formu a robotníci pracujú na rekonštrukcii štadióna.

21.02.2019 | Autor: Peter Cuninka

LIVE: VEČER GRASSROOTS FUTBALU: 24. FEBRUÁRA 2019, 18:00

SENEC - FUTBALNET TV/PETER CUNINKA

21.02.2019 | Autor: Peter Cuninka

INTER NASTÚPI PROTI GALATASARAYU ISTANBUL! V PRIAMOM PRENOSE!

PETER CUNINKA/FUTBALNET, zdroj: fkinterbratislava.sk - Futbalisti Interu Bratislava mieria na sústredenie do tepla. Obľúbené stredozemné letovisko Side je v týchto dňoch na prípravu ako stvorené. A to nielen pre dospelých. Žlto-čiernych budú na Tureckej riviére reprezentovať mládenci v kategórii U12! Sústredenie žiakov pri mori? Pre kluby v tunajších pomeroch udalosť nevídaná, v Interi však nie ojedinelá.

21.02.2019 | Autor: Branislav Sarňák

II. liga – V Pohroní to počas prestávky žije, oslavovali sa narodeniny trénera Nemca či narodenie syna Jána Noska

ŽIAR NAD HRONOM (SFZ/brs) – Druholigové tímy sa už v plnom prúde pripravujú na štart jarnej časti sezóny 2018/19. Výnimkou nie je ani líder tabuľky FK Pohronie. V kádri nastala menšia obmena, keď odišli šiesti futbalisti a do tímu pribudlo päť nových tvárí.