Aby naše stránky správne fungovali, je potrebné mať zapnutý Javascript.
Futbal
Futbalnet
Hokej
Cyklistika
Tenis
Formula 1
MMA
VIAC
Výsledky
Halové športy
Zimné športy
Ďalšie športy
Život po kariére
Sportnet na východe
Blog
Športové osobnosti
Prehľad
Súťaže
Zväzy
Kluby
Prestupy
Členovia
Archív
Podcasty
Šport v TV
Výsledky
Muži
Ženy
Mládež
Slovenský futbalový zväz
MONACObet liga
III. liga
Slovnaft Cup
Prezidentský pohár
Regions' Cup
Viac
Bratislavský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga BFZ
V. liga BFZ
Pohár BFZ - muži
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Únia ligových klubov
Niké liga
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga HUMMEL ZsFZ
V. liga Juhovýchod HUMMEL ZsFZ
V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ
VI. liga Sever HUMMEL ZsFZ
VI. liga Juh HUMMEL ZsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futsal
Niké Futsal Extraliga
Slovenský pohár SF
Viac
Stredoslovenský futbalový zväz
Majstrovsto regiónu - IV. liga
V. liga
VI. liga
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Plážový futbal Slovensko
Slovenská liga v plážovom futbale
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvo regiónu IV. liga Východ
V. liga Juh dospelí VsFZ
V. liga Sever dospelí VsFZ
VI. liga Košicko-gemerská dospelí VsFZ
VI. liga Podtatranská dospelí VsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Mestský futbalový zväz Košice
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Slovenský futbalový zväz
Viac
Bratislavský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Únia ligových klubov
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futsal
Viac
Slovenský futsal - Bratislava
Slovenský futsal - Stredoregión
Slovenský futsal - Východoregión
Slovenský futsal - západoregión
Stredoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Plážový futbal Slovensko
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Viac
Mestský futbalový zväz Košice
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Ročník
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
10.05.
Skupina B
Skupina B
10.05.
SVK
4
Sk. B
GER
6
Detail zápasu
10.05.
Skupina A
Skupina A
10.05.
SUI
5
Sk. A
NOR
2
Detail zápasu
10.05.
Skupina B
Skupina B
10.05.
SWE
5
Sk. B
USA
2
Detail zápasu
10.05.
Skupina A
Skupina A
10.05.
CZE
1
SN
Sk. A
FIN
0
Detail zápasu
11.05.
Skupina B
Skupina B
11.05.
FRA
1
Sk. B
KAZ
3
Detail zápasu
11.05.
Skupina A
Skupina A
11.05.
GBR
2
Sk. A
CAN
4
Detail zápasu
11.05.
Skupina B
Skupina B
11.05.
POL
4
Sk. B
LAT
5
PP
Detail zápasu
11.05.
Skupina A
Skupina A
11.05.
AUT
1
Sk. A
DEN
5
Detail zápasu
11.05.
Skupina B
Skupina B
11.05.
USA
6
Sk. B
GER
1
Detail zápasu
11.05.
Skupina A
Skupina A
11.05.
NOR
3
Sk. A
CZE
6
Detail zápasu
12.05.
Skupina B
Skupina B
12.05.
SVK
6
Sk. B
KAZ
2
Detail zápasu
12.05.
Skupina A
Skupina A
12.05.
FIN
8
Sk. A
GBR
0
Detail zápasu
12.05.
Skupina B
Skupina B
12.05.
LAT
3
PP
Sk. B
FRA
2
Detail zápasu
12.05.
Skupina A
Skupina A
12.05.
DEN
1
Sk. A
CAN
5
Detail zápasu
12.05.
Skupina B
Skupina B
12.05.
SWE
5
Sk. B
POL
1
Detail zápasu
12.05.
Skupina A
Skupina A
12.05.
AUT
5
Sk. A
SUI
6
Detail zápasu
13.05.
Skupina A
Skupina A
13.05.
NOR
1
Sk. A
FIN
4
Detail zápasu
13.05.
Skupina B
Skupina B
13.05.
USA
4
Sk. B
SVK
5
PP
Detail zápasu
13.05.
Skupina A
Skupina A
13.05.
SUI
2
SN
Sk. A
CZE
1
Detail zápasu
13.05.
Skupina B
Skupina B
13.05.
GER
1
Sk. B
SWE
6
Detail zápasu
14.05.
Skupina B
Skupina B
14.05.
KAZ
0
Sk. B
LAT
2
Detail zápasu
14.05.
Skupina A
Skupina A
14.05.
DEN
0
Sk. A
NOR
2
Detail zápasu
14.05.
Skupina B
Skupina B
14.05.
POL
2
Sk. B
FRA
4
Detail zápasu
14.05.
Skupina A
Skupina A
14.05.
CAN
7
PP
Sk. A
AUT
6
Detail zápasu
15.05.
Skupina A
Skupina A
15.05.
CZE
7
Sk. A
DEN
4
Detail zápasu
15.05.
Skupina B
Skupina B
15.05.
GER
8
Sk. B
LAT
1
Detail zápasu
15.05.
Skupina B
Skupina B
15.05.
SVK
4
Sk. B
POL
0
Detail zápasu
15.05.
Skupina A
Skupina A
15.05.
SUI
3
Sk. A
GBR
0
Detail zápasu
16.05.
Skupina B
Skupina B
16.05.
KAZ
1
Sk. B
SWE
3
Detail zápasu
16.05.
Skupina A
Skupina A
16.05.
FIN
2
Sk. A
AUT
3
Detail zápasu
16.05.
Skupina B
Skupina B
16.05.
USA
5
Sk. B
FRA
0
Detail zápasu
16.05.
Skupina A
Skupina A
16.05.
CAN
4
Sk. A
NOR
1
Detail zápasu
17.05.
Skupina A
Skupina A
17.05.
GBR
3
Sk. A
DEN
4
Detail zápasu
17.05.
Skupina B
Skupina B
17.05.
GER
8
Sk. B
KAZ
2
Detail zápasu
17.05.
Skupina A
Skupina A
17.05.
CZE
4
Sk. A
AUT
0
Detail zápasu
17.05.
Skupina B
Skupina B
17.05.
POL
1
Sk. B
USA
4
Detail zápasu
18.05.
Skupina A
Skupina A
18.05.
DEN
0
Sk. A
SUI
8
Detail zápasu
18.05.
Skupina B
Skupina B
18.05.
LAT
2
Sk. B
SWE
7
Detail zápasu
18.05.
Skupina B
Skupina B
18.05.
GER
4
Sk. B
POL
2
Detail zápasu
18.05.
Skupina A
Skupina A
18.05.
CAN
5
Sk. A
FIN
3
Detail zápasu
18.05.
Skupina A
Skupina A
18.05.
CZE
4
Sk. A
GBR
1
Detail zápasu
18.05.
Skupina B
Skupina B
18.05.
FRA
2
Sk. B
SVK
4
Detail zápasu
19.05.
Skupina A
Skupina A
19.05.
NOR
1
Sk. A
AUT
4
Detail zápasu
19.05.
Skupina B
Skupina B
19.05.
USA
10
Sk. B
KAZ
1
Detail zápasu
19.05.
Skupina A
Skupina A
19.05.
SUI
2
Sk. A
CAN
3
Detail zápasu
19.05.
Skupina B
Skupina B
19.05.
SVK
2
Sk. B
LAT
3
SN
Detail zápasu
20.05.
Skupina A
Skupina A
20.05.
GBR
2
Sk. A
NOR
5
Detail zápasu
20.05.
Skupina B
Skupina B
20.05.
SWE
3
Sk. B
FRA
1
Detail zápasu
20.05.
Skupina A
Skupina A
20.05.
FIN
3
Sk. A
DEN
1
Detail zápasu
20.05.
Skupina B
Skupina B
20.05.
KAZ
3
Sk. B
POL
1
Detail zápasu
21.05.
Skupina B
Skupina B
21.05.
FRA
3
Sk. B
GER
6
Detail zápasu
21.05.
Skupina A
Skupina A
21.05.
AUT
2
Sk. A
GBR
4
Detail zápasu
2. tretina
Skupina B
Skupina B
LAT
2. tretina
1
USA
Skupina B
3
Detail zápasu
21.05.
Skupina A
Skupina A
CAN
21.05.
0
CZE
Skupina A
0
Detail zápasu
21.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
SWE
21.05. 20:20
-
SVK
Skupina B
-
Detail zápasu
21.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
FIN
21.05. 20:20
-
SUI
Skupina A
-
Detail zápasu
23.05. 16:20
Štvrť.
Štvrťfinále
SWE
23.05. 16:20
-
FIN
Štvrťfinále
-
Detail zápasu
III.liga MD U17
(2020/2021)
Futbalnet
Prehľad
Výsledky
Program
Tabuľky
Štatistiky
Kluby
Archív
Ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2013/2014
III.liga MD U17
7. kolo
13.10.2020 14:30
FK Čadca
0
-
0
MŠK Tisovec
14.10.2020 17:15
FK BREZNO
0
-
0
MFK Detva
8. kolo
10.10.2020 12:15
TJ Jednota Bánová
0
-
0
MŠK Tisovec
9. kolo
17.10.2020 11:45
FK Slovan Kúpele Sliač
0
-
0
MFK Detva
17.10.2020 12:15
FK BREZNO
0
-
0
FK Čadca
17.10.2020 13:15
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
0
-
0
TJ Jednota Bánová
17.10.2020 13:15
MŠK Tisovec
0
-
0
MFK Dolný Kubín
10. kolo
24.10.2020 12:15
TJ Jednota Bánová
0
-
0
FK BREZNO
24.10.2020 12:15
MFK Dolný Kubín
0
-
0
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
24.10.2020 12:15
MFK Detva
0
-
0
MŠK Tisovec
24.10.2020 12:15
FK Čadca
0
-
0
FK Slovan Kúpele Sliač
11. kolo
10.04.2021 11:45
FK Slovan Kúpele Sliač
0
-
0
TJ Jednota Bánová
10.04.2021 12:15
FK BREZNO
0
-
0
MFK Dolný Kubín
10.04.2021 13:15
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
0
-
0
MŠK Tisovec
11.04.2021 12:15
FK Čadca
0
-
0
MFK Detva
12. kolo
17.04.2021 11:45
FK Slovan Kúpele Sliač
0
-
0
MFK Dolný Kubín
Zobraziť viac
Súťaže 2020/2021
Stredoslovenský futbalový zväz
Muži
Mládežnícke súťaže
Majstrovsto regiónu - IV.liga
V.liga
VI.liga
Pohár SsFZ U19
II. liga dorastenky WU19 SsFZ
III. liga SD U19
IV. liga dorast U19
V. liga dorast U19
III. liga MD U17
II. liga SŽ U15
II. liga žiačky WU15 SsFZ
III. liga SŽ U15
II. liga MŽ U13
III. liga MŽ U13
Nachádzate sa tu:
Domov
»
Futbalnet
»
SsFZ
»
III.liga MD U17 (2020/2021)
»
Program