Motorizmus

Daniel Ricciardo.
so 07:50
Obrovské fiasko Mercedesu v kvalifikácii šprintu, Ricciardo atakoval TOP 3Z pole position do šprintových pretekov vyštartuje úradujúci majster sveta Max Verstappen.
so 07:50
Poškodený monopost Charlesa Leclerca
pi 21:07
Zlý začiatok pre Ferrari. Leclerc odjazdil v Miami len tri kolá a zablokoval traťJediný tréning pred Veľkou cenou Miami vyhral Verstappen.
pi 21:07
Adrian Newey.
01.05.2024
Špekulácie sa potvrdili. Newey zavelil odchod a opúšťa majstrovský tím V tíme nebude pôsobiť od roku 2025.
01.05.2024
Ayrton Senna zahynul pred 30 rokmi počas Veľkej ceny San Marína.
Miloslav Šebela01.05.202418
Boh držal ochrannú ruku dekádu a zrazu ju dal preč. Pred 30 rokmi zomrel Ayrton SennaSmrť legendy mala F1 pochovať, stal sa opak.
Jakub Gašparovič.
29.04.2024
Slovenský pretekár vybojoval vo Francúzsku historický úspech. Zvíťazil v prestížnom seriáli FIAJakub Gašparovič zvíťazil na pretekoch FIA Karting Academy Trophy.
29.04.2024
Martin Vaculík.
27.04.2024
27.04.2024
Juraj Varga na Rely Dakar 2024.rozhovor
Miloslav Šebela26.04.20242
Krutý škrt počas sezóny. Oklamali nás, vraví Juraj Varga o Rely DakarTretie miesto z Rely Dakar Slovák nebude môcť obhajovať.
26.04.20241
Vaculík vstupuje do sezóny ako jeden z favoritov. Mám sen stať sa majstrom sveta, hovoríSlovenský reprezentant skončil v uplynulej sezóne na historickom 3. mieste.