Sam. nájazdy, 1:2
Lotyšsko na MS v hokeji 2024
Lotyšsko

Fotogaléria (74)
Brankár Kristers Gudlevskis, Martin Pospíšil a Karlis Cukste v zápase Slovensko - Lotyšsko v skupine B na MS v hokeji 2024. (Autor: Tlačová agentúra SR)
Sportnet|19. máj 2024 o 23:12

Pozrite si fotogalériu zo zápasu Slovensko - Lotyšsko v skupine B na MS v hokeji 2024.

OSTRAVA. Slovenskí hokejisti majú za sebou svoj šiesty zápas na MS v hokeji 2024. Ich súperom v skupine B bolo Lotyšsko, ktorému podľahli 2:3 po nájazdoch.

Slováci mohli spečatiť zisk miestenky vo vyraďovacej časti, ale napokon sa im to ešte nepodarilo.

Zverenci trénera Craiga Ramsayho inkasovali gól v závere prvej tretiny, v tretej časti však otočili na 2:1

Najtesnejší náskok neudržali, po bezgólovom predĺžení prehrali v nájazdoch, keď v siedmej sérii rozhodol Dans Ločmelis.

Pozrite si najlepšie momenty zápasu Slovensko - Lotyšsko na MS v hokeji 2024 vo fotogalérii.

Fotogaléria zo zápasu Slovensko - Lotyšsko na MS v hokeji 2024 (skupina B)
Nachádzate sa tu:
Domov»MS v hokeji 2024»FOTO: Dlho sa nevedeli presadiť, napokon rozhodli nájazdy. Ako Slováci podľahli Lotyšsku