Dánsko na MS v hokeji 2024
Dánsko

Lukáš Sedlák a Joachim Blichfeld v zápase A-skupiny Česko - Dánsko.
Fotogaléria (5)
Lukáš Sedlák a Joachim Blichfeld v zápase A-skupiny Česko - Dánsko. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|15. máj 2024 o 18:59

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny A Česko - Dánsko na MS v hokeji 2024 dnes.

PRAHA. Českí hokejisti sa otriasli zo straty dvoch bodov v zápase so Švajčiarskom a na MS v hokeji 2024 si pripísali ďalšiu výhru.

Tentokrát v skupine A zdolali hráčov Dánska 7:4. Do tabuľky si pripísali ďalšie tri body a na konte ich už majú deväť. Priebežné sú na prvom mieste. Dáni sú s troma na šiestom mieste.

Dlho vyrovnaný duel rozhodli troma gólmi v priebehu 47. až 52. minúty, keď súperom odskočili na 6:3.

Fotogaléria zo zápasu Česko - Dánsko na MS v hokeji 2024 (skupina A)

Tabuľka skupiny A na MS v hokeji 2024

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Domov»MS v hokeji 2024»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Česko - Dánsko na MS v hokeji 2024