Sam. nájazdy, 2:1
Česko na MS v hokeji 2024
Česko

Fotogaléria (19)
Leonardo Genoni oslavuje výhru v zápase Švajčiarsko - Česko na MS v hokeji 2024. (Autor: TASR/AP)
13. máj 2024 o 23:34

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny A Švajčiarsko - Česko na MS v hokeji 2024 dnes.

PRAHA. Česko na domácich MS v hokeji prehralo prvý zápas. V pondelkovom stretnutí A-skupiny prehralo so Švajčiarskom 1:2 po samostatných nájazdoch.

Rozhodujúci nájazd premenil v tretej sérii Philipp Kurashev. Švajčiari uspeli aj v treťom zápase na turnaji, Česi si pripísali prvú prehru.

Helvéti boli posilnení o Kevina Fialu, ktorý strelil gól hneď po niekoľkých minútach a ako jediný sa presadil v riadnom hracom tíme zo svojho tímu.

Pozrite si kompletný program šampionátuvýsledky a tabuľky.

Fotogaléria zo zápasu Švajčiarsko - Česko na MS v hokeji 2024 (skupina A)

Tabuľka skupiny A na MS v hokeji 2024

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Domov»MS v hokeji 2024»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Švajčiarsko - Česko na MS v hokeji 2024