FK Jablonec

Rajmund Mikuš v drese MFK Karviná.
št 19:401
Mikuš sa podieľal na výhre Karvinej, Jablonec s istotou záchranyRajmund Mikuš skóroval v 48. minúte, v závere stretnutia asistoval.
št 19:401
Gólová radosť hráčov Slavie Praha.
04.05.2024
Slavia deklasovala Ostravu, Schranz sa podieľal gólom a dvomi asistenciamiSlavia stráca na vedúcu Spartu jeden bod, ktorá má zápas k dobru.
04.05.2024
Ján Hanuš.
Ivan Mriška29.04.2024
Gólová radosť futbalistov Sparty Praha.
28.04.2024
Regáli vytrhol Karvinú z poslednej priečky, základnú časť ovládla SpartaSparta mala preed Slaviou náskok štyroch bodov.
28.04.2024
Momentka zo zápasu AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava.
20.04.2024
Sparta takmer stratila trojgólový náskok, rozhodol Haraslínov gól. Skóroval aj PrekopFutbalisti Sparty Praha si upevnili post lídra v českej lige.
20.04.2024
Viktoria Plzeň.
02.04.2024
Plzeň na ihrisku Jablonca nezaváhala a skompletizovala štvoricu semifinalistovV drese domácich hral do 82. minúty slovenský stredopoliar Dominik Hollý.
02.04.2024
30.03.2024
Na duel s Fiorentinou sa nenaladila dobre. Plzeň prehrala prvý ligový duel od novembraNestačila na Liberec, ktorý rozhodol za 15 minút.
30.03.2024
Hlavička Filipa Blažeka (Ostrava) v zápase Pardubice - FC Baník Ostrava.
17.03.2024
Blažek rozhodol o triumfe Ostravy, Slavia zničila Liberec v závere zápasuBlažek sa presadil prvýkrát v sezóne.
17.03.2024
Erik Prekop so spoluhráčmi z Bohemians Praha 1905.
02.03.2024
V Česku padli tri červené karty, Prekop gólom pomohol Bohemiansu k boduSlovenskí brankári boli pri prehrách svojich tímov.
02.03.2024
Futbalisti FC Slovan Liberec.
24.02.2024
Prestrelka v Liberci sa skončila remízou, Krčík pomohol Karvinej k boduBezgólovo sa skončil zápas medzi siedmym Hradcom Králové a trinástou Mladou Boleslavou.