Samuel Grega16.05.20241
Chuťovky z NHLky: McDavid dostal krosček do tváre. Chráni NHL len hviezdy?Krosček do tváre sa v NHL zvykne trestať. A to nie len v prípade kapitána Edmontonu.
Útočník Colorada Avalanche Valerij Ničuškin oslavuje gól.
14.05.202414
Najlepšieho strelca play-off NHL suspendovali. Hokej si nezahrá minimálne 6 mesiacovPodľa zámorských insiderov neprešiel testom na drogy.
10.05.20241
Ničuškin kuriózne natiahol rekordnú šnúru, vyrovnal zápis LaFontaineaRus skóroval aj v siedmom dueli od štartu play-off.
10.05.20241
Hokejisti NY Rangers oslavujú gól v predĺžení.
10.05.2024
10.05.2024
Artemij Panarin.
08.05.2024
Panarin prekonal bodový rekord Jágra, Ničuškin skóroval v každom zápase play-offRyan Suter sa stal najstarším strelcom medzi obrancami v play off v histórii Dallasu Stars.
08.05.2024
Cale Makar v zápase proti Winnipegu.
29.04.2024
Makar je blízko k vytvoreniu klubového rekordu Colorada, Ničuškin sa zaskvel hetrikomTri góly strelil aj Brock Boeser, ktorý doviedol Vancouver k výhre 4:3 po predĺžení.
29.04.2024
Martin Fehérváry.
29.04.20249
29.04.20249
Valerij Ničuškin.
09.03.2024
Faber prekonal rekord Gáboríka, Ničuškin sa vrátil z asistenčného programu a rozhodolPo návrate na ľad v noci na sobotu rozhodol gólom v predĺžení o triumfe "lavín" nad Minnesotou 2:1 po predĺžení.