Aby naše stránky správne fungovali, je potrebné mať zapnutý Javascript.
Futbal
Futbalnet
Hokej
Cyklistika
Tenis
Formula 1
MMA
VIAC
Výsledky
Halové športy
Zimné športy
Ďalšie športy
Život po kariére
Sportnet na východe
Blog
Športové osobnosti
Prehľad
Súťaže
Zväzy
Kluby
Prestupy
Členovia
Archív
Podcasty
Šport v TV
Výsledky
Muži
Ženy
Mládež
Slovenský futbalový zväz
MONACObet liga
III. liga
Slovnaft Cup
Prezidentský pohár
Regions' Cup
Viac
Bratislavský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga BFZ
V. liga BFZ
Pohár BFZ - muži
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Únia ligových klubov
Niké liga
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvá regiónu - IV. liga HUMMEL ZsFZ
V. liga Juhovýchod HUMMEL ZsFZ
V. liga Severozápad HUMMEL ZsFZ
VI. liga Sever HUMMEL ZsFZ
VI. liga Juh HUMMEL ZsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futsal
Niké Futsal Extraliga
Slovenský pohár SF
Viac
Stredoslovenský futbalový zväz
Majstrovsto regiónu - IV. liga
V. liga
VI. liga
Viac
Oblastné súťaže
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Plážový futbal Slovensko
Slovenská liga v plážovom futbale
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Majstrovstvo regiónu IV. liga Východ
V. liga Juh dospelí VsFZ
V. liga Sever dospelí VsFZ
VI. liga Košicko-gemerská dospelí VsFZ
VI. liga Podtatranská dospelí VsFZ
Viac
Oblastné súťaže
Mestský futbalový zväz Košice
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Slovenský futbalový zväz
Viac
Bratislavský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Bratislava-mesto
Oblastný futbalový zväz Bratislava-vidiek
Únia ligových klubov
Viac
Západoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Nové Zámky
Oblastný futbalový zväz Trnava
Oblastný futbalový zväz Trenčín
Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda
Oblastný futbalový zväz Galanta
Oblastný futbalový zväz Komárno
Oblastný futbalový zväz Levice
Oblastný futbalový zväz Nitra
Oblastný futbalový zväz Považská Bystrica
Oblastný futbalový zväz Prievidza
Oblastný futbalový zväz Senica
Oblastný futbalový zväz Topoľčany
Slovenský futsal
Viac
Slovenský futsal - Bratislava
Slovenský futsal - Stredoregión
Slovenský futsal - Východoregión
Slovenský futsal - západoregión
Stredoslovenský futbalový zväz
Viac
Oblastný futbalový zväz Banská Bystrica
Turčiansky futbalový zväz Martin
Liptovský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Kysúc
Oblastný futbalový zväz Lučenec
Oblastný futbalový zväz Rimavská Sobota
Oblastný futbalový zväz Veľký Krtíš
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom
Oblastný futbalový zväz Žilina
Oblastný futbalový zväz Zvolen
Oblastný futbalový zväz Dolný Kubín
Plážový futbal Slovensko
Viac
Východoslovenský futbalový zväz
Viac
Mestský futbalový zväz Košice
Oblastný futbalový zväz Košice-okolie
Podtatranský futbalový zväz
Oblastný futbalový zväz Prešov
Oblastný futbalový zväz Bardejov
Oblastný futbalový zväz Humenné
Oblastný futbalový zväz Michalovce
Oblastný futbalový zväz Rožňava
Okresný futbalový zväz Stará Ľubovňa
Oblastný futbalový zväz Trebišov
Oblastný futbalový zväz Vranov nad Topľou
Ondavský oblastný futbalový zväz Svidník
Spišský oblastný futbalový zväz
Ročník
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
10.05.
Skupina B
Skupina B
10.05.
SVK
4
Sk. B
GER
6
Detail zápasu
10.05.
Skupina A
Skupina A
10.05.
SUI
5
Sk. A
NOR
2
Detail zápasu
10.05.
Skupina B
Skupina B
10.05.
SWE
5
Sk. B
USA
2
Detail zápasu
10.05.
Skupina A
Skupina A
10.05.
CZE
1
SN
Sk. A
FIN
0
Detail zápasu
11.05.
Skupina B
Skupina B
11.05.
FRA
1
Sk. B
KAZ
3
Detail zápasu
11.05.
Skupina A
Skupina A
11.05.
GBR
2
Sk. A
CAN
4
Detail zápasu
11.05.
Skupina B
Skupina B
11.05.
POL
4
Sk. B
LAT
5
PP
Detail zápasu
11.05.
Skupina A
Skupina A
11.05.
AUT
1
Sk. A
DEN
5
Detail zápasu
11.05.
Skupina B
Skupina B
11.05.
USA
6
Sk. B
GER
1
Detail zápasu
11.05.
Skupina A
Skupina A
11.05.
NOR
3
Sk. A
CZE
6
Detail zápasu
12.05.
Skupina B
Skupina B
12.05.
SVK
6
Sk. B
KAZ
2
Detail zápasu
12.05.
Skupina A
Skupina A
12.05.
FIN
8
Sk. A
GBR
0
Detail zápasu
12.05.
Skupina B
Skupina B
12.05.
LAT
3
PP
Sk. B
FRA
2
Detail zápasu
12.05.
Skupina A
Skupina A
12.05.
DEN
1
Sk. A
CAN
5
Detail zápasu
12.05.
Skupina B
Skupina B
12.05.
SWE
5
Sk. B
POL
1
Detail zápasu
12.05.
Skupina A
Skupina A
12.05.
AUT
5
Sk. A
SUI
6
Detail zápasu
13.05.
Skupina A
Skupina A
13.05.
NOR
1
Sk. A
FIN
4
Detail zápasu
13.05.
Skupina B
Skupina B
13.05.
USA
4
Sk. B
SVK
5
PP
Detail zápasu
13.05.
Skupina A
Skupina A
13.05.
SUI
2
SN
Sk. A
CZE
1
Detail zápasu
13.05.
Skupina B
Skupina B
13.05.
GER
1
Sk. B
SWE
6
Detail zápasu
14.05.
Skupina B
Skupina B
14.05.
KAZ
0
Sk. B
LAT
2
Detail zápasu
14.05.
Skupina A
Skupina A
14.05.
DEN
0
Sk. A
NOR
2
Detail zápasu
14.05.
Skupina B
Skupina B
14.05.
POL
2
Sk. B
FRA
4
Detail zápasu
14.05.
Skupina A
Skupina A
14.05.
CAN
7
PP
Sk. A
AUT
6
Detail zápasu
15.05.
Skupina A
Skupina A
15.05.
CZE
7
Sk. A
DEN
4
Detail zápasu
15.05.
Skupina B
Skupina B
15.05.
GER
8
Sk. B
LAT
1
Detail zápasu
15.05.
Skupina B
Skupina B
15.05.
SVK
4
Sk. B
POL
0
Detail zápasu
15.05.
Skupina A
Skupina A
15.05.
SUI
3
Sk. A
GBR
0
Detail zápasu
16.05.
Skupina B
Skupina B
16.05.
KAZ
1
Sk. B
SWE
3
Detail zápasu
16.05.
Skupina A
Skupina A
16.05.
FIN
2
Sk. A
AUT
3
Detail zápasu
16.05.
Skupina B
Skupina B
16.05.
USA
5
Sk. B
FRA
0
Detail zápasu
16.05.
Skupina A
Skupina A
16.05.
CAN
4
Sk. A
NOR
1
Detail zápasu
17.05.
Skupina A
Skupina A
17.05.
GBR
3
Sk. A
DEN
4
Detail zápasu
17.05.
Skupina B
Skupina B
17.05.
GER
8
Sk. B
KAZ
2
Detail zápasu
17.05.
Skupina A
Skupina A
17.05.
CZE
4
Sk. A
AUT
0
Detail zápasu
17.05.
Skupina B
Skupina B
17.05.
POL
1
Sk. B
USA
4
Detail zápasu
18.05.
Skupina A
Skupina A
18.05.
DEN
0
Sk. A
SUI
8
Detail zápasu
18.05.
Skupina B
Skupina B
18.05.
LAT
2
Sk. B
SWE
7
Detail zápasu
18.05.
Skupina B
Skupina B
18.05.
GER
4
Sk. B
POL
2
Detail zápasu
18.05.
Skupina A
Skupina A
18.05.
CAN
5
Sk. A
FIN
3
Detail zápasu
18.05.
Skupina A
Skupina A
18.05.
CZE
4
Sk. A
GBR
1
Detail zápasu
18.05.
Skupina B
Skupina B
18.05.
FRA
2
Sk. B
SVK
4
Detail zápasu
2. tretina
Skupina A
Skupina A
NOR
2. tretina
0
AUT
Skupina A
0
Detail zápasu
2. tretina
Skupina B
Skupina B
USA
2. tretina
4
KAZ
Skupina B
0
Detail zápasu
19.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
SUI
19.05. 20:20
-
CAN
Skupina A
-
Detail zápasu
19.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
SVK
19.05. 20:20
-
LAT
Skupina B
-
Detail zápasu
20.05. 16:20
Sk. A
Skupina A
GBR
20.05. 16:20
-
NOR
Skupina A
-
Detail zápasu
20.05. 16:20
Sk. B
Skupina B
SWE
20.05. 16:20
-
FRA
Skupina B
-
Detail zápasu
20.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
FIN
20.05. 20:20
-
DEN
Skupina A
-
Detail zápasu
20.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
KAZ
20.05. 20:20
-
POL
Skupina B
-
Detail zápasu
21.05. 12:20
Sk. B
Skupina B
FRA
21.05. 12:20
-
GER
Skupina B
-
Detail zápasu
21.05. 12:20
Sk. A
Skupina A
AUT
21.05. 12:20
-
GBR
Skupina A
-
Detail zápasu
21.05. 16:20
Sk. B
Skupina B
LAT
21.05. 16:20
-
USA
Skupina B
-
Detail zápasu
21.05. 16:20
Sk. A
Skupina A
CAN
21.05. 16:20
-
CZE
Skupina A
-
Detail zápasu
21.05. 20:20
Sk. B
Skupina B
SWE
21.05. 20:20
-
SVK
Skupina B
-
Detail zápasu
21.05. 20:20
Sk. A
Skupina A
FIN
21.05. 20:20
-
SUI
Skupina A
-
Detail zápasu
Prípravka -U9-MO ObFZ SE
(2020/2021)
Futbalnet
Prehľad
Výsledky
Program
Tabuľky
Štatistiky
Kluby
Archív
Ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Prípravka -U9-MO ObFZ SE
9. kolo
22.10.2020 15:00
ŠFK Štefanov U09
0
-
0
TJ Slovan Šaštín - Stráže U09
10. kolo
17.10.2020 14:00
TJ Iskra Holíč U09
0
-
0
ŠK Petrova Ves U09
18.10.2020 10:00
TJ Družstevník Hlboké U09
0
-
0
FK Smrdáky U09
18.10.2020 12:00
FK TJ Kúty U09
0
-
0
FK Senica U9 U09
18.10.2020 12:00
TJ Družstevník Sobotište U09
0
-
0
ŠFK Štefanov U09
18.10.2020 12:00
TJ Chvojničan Radošovce U09
0
-
0
TJ Nafta Gbely U09
18.10.2020 12:00
TJ Družstevník Radimov U09
0
-
0
TJ Družstevník Kunov U9 U09
18.10.2020 12:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže U09
0
-
0
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján U09
11. kolo
24.10.2020 10:00
TJ Družstevník Kunov U9 U09
0
-
0
TJ Chvojničan Radošovce U09
24.10.2020 12:00
FK Smrdáky U09
0
-
0
TJ Slovan Šaštín - Stráže U09
24.10.2020 12:00
TJ Nafta Gbely U09
0
-
0
TJ Iskra Holíč U09
25.10.2020 11:00
ŠK Petrova Ves U09
0
-
0
TJ Družstevník Hlboké U09
25.10.2020 12:00
FK Senica U9 U09
0
-
0
TJ Družstevník Radimov U09
25.10.2020 12:00
ŠFK Štefanov U09
0
-
0
FK TJ Kúty U09
25.10.2020 12:00
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján U09
0
-
0
TJ Družstevník Sobotište U09
12. kolo
01.11.2020 12:00
TJ Nafta Gbely U09
0
-
0
TJ Družstevník Kunov U9 U09
Zobraziť viac
Súťaže 2020/2021
Oblastný futbalový zväz Senica
Muži
Mládežnícke súťaže
VII.liga FELBER-dospelí-MO ObFZ SE
VIII.liga - ThaiSen- dosp. II.tr.-ObFZ SE
IX .liga - Ploty SKALA -dosp.-III.tr.-ObFZ SE
HypeDress CUP - dosp.-ObFZ SE
VI.liga-HypeDress- dorast-U19-MO-ObFZ SE
IV.liga- A&P real estate - žiaci-U15-ObFZ SE
IV.liga- HypeDress - MLŽ-U13-ObFZ SE
Prípravka -BOGA - U11-MO ObFZ SE
Prípravka -WYWAR - U9-MO ObFZ SE
Nachádzate sa tu:
Domov
»
Futbalnet
»
ObFZ Senica
»
Prípravka -U9-MO ObFZ SE (2020/2021)
»
Program