ONLINE: FK Humenné - MŠK Púchov dnes (23. kolo, II. liga, LIVE)

FK Humenné - MŠK Púchov: ONLINE prenos zo zápasu 23. kola II. ligy.
FK Humenné - MŠK Púchov: ONLINE prenos zo zápasu 23. kola II. ligy. (Autor: Sportnet)
Sportnet|6. apr 2024 o 13:00

Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu 23. kola II. ligy: FK Humenné - MŠK Púchov.

HUMENNÉ. Futbalisti FK Humenné a MŠK Púchov dnes hrajú zápas 23. kola II. najvyššej slovenskej ligy.

Futbal sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: FK Humenné - MŠK Púchov (II. liga LIVE, 23. kolo, sobota, výsledky, NAŽIVO)

MONACObet liga  2023/2024
06.04.2024 o 16:00
23. kolo
Humenné
1:0
(0:0, 1:0)
90+2 minúta
Ukončený
Púchov
Prehľad
Góly: 52. Franko (pen.). ŽK: 54. Franko (HUM), 56. Avetisian (HUM), 57. Streňo (HUM), 88. Dzurík (HUM) – 36. Kvocera (PUC), 51. Obšivan (PUC), 51. Kopičár (PUC), 53. Mojžiš (PUC), 57. Pobořil (PUC), 80. Kapusniak (PUC). 2.ŽK=ČK: 65. Obšivan (PUC). Rozhodca: Libiak – Cisko, Šága. Diváci: 1252.
Prenos
V druhom polčase to bol v Humennom boj s množstvom osobných súbojov, kľúčový moment prišiel v 51. minúte, keď po faule Obšivana na Zlackého nariadil arbiter Libiak pokutový kop, z ktorého strelil jediný gól duelu Matej Franko. Hostia sa snažili vyrovnať skóre, ale v 65. minúte ich pribrzdilo vylúčenie Obšivana po druhej žltej karte. Napriek snahe sa už Považanom vyrovnať nepodarilo, domáci si ustrážili piate jarné víťazstvo, na jar sú naďalej bez prehry a v tabuľke sa posunuli na 4. priečku.
To je od nás všetko, ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok dňa.
90+3
Koniec zápasu.
90+2
Patrik Lacko pri dlhom nákope hostí fauloval vo vzduchu, po jeho faule sa ocitol na zemi Komjatý, domáci sú blízko k víťazstvu.
90+2
Po Harvilovej prihrávke do ľavej strany sa Maťaš ocitol v ofsajdovom postavení.
90
V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.
89
changeStriedanie v tíme FK Humenné:
z ihriska odchádza Holp, prichádza Reiter,
z ihriska odchádza Franko, prichádza Maťaš.
89
importantDomáci mohli z brejku rozhodnúť, Holp prenikol po ľavej strane a prihrával Ahlovi, tomu sa ale v páde nepodarilo presne zakončiť.
88
yellowCardŽltá karta pre tím FK Humenné (Dzurík).
87
Vasiľ prenikol po pravom krídle, následne adresoval finálnu prihrávku do vnútra šestnástky Bastlovi, tomu ale strela príliš nevyšla a Vavrúš s prehľadom zasiahol.
86
importantMojžiš zahrával rohový kop z pravej strany, Knurovský loptu smerujúcu do blízkosti bránky nezasiahol a na zadnej žrdi to mohol potrestať Kopičár, loptu už ale nestihol lepšie usmerniť.
85
Loduha pálil spoza šestnástky, Vasiľ zblokoval loptu na rohový kop.
85
Pekná kombinácia hostí, Mojžiš prihral do ľavej strany Kapusiankovi, toho zakončenie ale zblokoval Zlacký.
84
Erik Streňo sa pri odchode z trávnika mierne pochytil s koučom hostí Mariánom Zimenom, druhý polčas prináša nemalé emócie.
84
z ihriska odchádza Streňo, prichádza Vasiľ.
83
Prihrávka do ľavej strany na Kapusniaka bola pridlhá, pri lopte budú domáci.
82
Spolupráca dua Ahl – Bastl, prvý menovaný prihral z pravej strany striedajúcemu žolíkovi, no proti tomu dobre vybehol brankár Vavrúš a zneškodnil jeho šancu.
81
Mojžiš šikovne prenikol stredom, no následne neprihral nikomu zo spoluhráčov, namiesto toho vystrelil spoza šestnástky po zemi a Knurovský s prehľadom zasiahol.
80
yellowCardŽltá karta pre tím MŠK Púchov (Kapusniak).
79
Ahl pálil spoza šestnástky, no tento jeho pokus zblokoval Kopičár.
79
Kopičárov nákop chcel Loduha na ľavej strane priťuknúť do stredu, avšak loptu odvrátil Dzurík.
77
Hra sa často kúskuje, tentoraz bol v strede poľa faulovaný Bastl.
76
Dnešný zápas sleduje 1252 divákov, čo potvrdzuje, aký futbalový boom v Humennom vládne. Domáci majú na dosah piate jarné víťazstvo.
75
Streňo odcentroval z ľavej strany, Pobořil odhlavičkoval loptu do bezpečia.
74
changeStriedanie v tíme MŠK Púchov:
z ihriska odchádza Mráz, prichádza Kapusniak,
z ihriska odchádza Kvocera, prichádza P. Lacko.
73
z ihriska odchádza Avetisian, prichádza Bastl.
72
Po súboji s Kopičárom zostal ležať v strede poľa s bolesťami chrbta Franko, po chvíli ale pokračuje opäť v hre.
71
Aktivita Vavríka pri pressingu, no Dzurík si dal pozor na stratu lopty.
70
Hostia sa snažia kombinovať napriek oslabeniu o jedného hráča, čo im slúži ku cti.
69
Streňov center z pravej strany skončil v moci Vavrúša.
68
Po Mrázovom nákope zo štandardky sa hostia dostali ku hlavičkovému zakončeniu, no Knurovský si s ním poradil.
66
Veľmi dôležitý moment pre ďalší priebeh zápasu, ako sa hostia popasujú s oslabením?
65
redCardAfterYellowDruhá žltá a následne červená karta pre tím MŠK Púchov (Obšivan).
65
importantObšivan fauloval v strede poľa Streňa, ktorý mal po tomto zákroku vyrazený dych. Arbiter Libiak chvíľu váhal, no následne ukázal hráčovi Púchova žltú kartu, už druhú v tomto dueli, čo pre Obšivana znamená koniec v dnešnom dueli.
64
Loduha adresoval z pravej strany center na Vavríka, tomu chýbalo málo, aby loptu zasiahol a zakončil z dobrej pozície, napokon bola táto finálna prihrávka pridlhá.
63
Obšivan s Vavrúšom mali pri rozohrávke problémy s napádaním Streňa, ktorému jeho pressing takmer priniesol zisk lopty.
62
Nebezpečný center Mráza z ľavej strany z rohového kopu, domáci napokon situáciu ustáli bez ujmy.
60
Streňo chcel po pravej strane obísť Obšivana, ten ho ale čisto zastavil a nedovolil mu odcentrovať.
58
Sedem žltých kariet v priebehu šiestich minút, verme, že aktéri sa v ďalších minútach budú venovať skôr futbalovým záležitostiam.
57
yellowCardŽltá karta pre tím FK Humenné (Streňo).

Žltá karta pre tím MŠK Púchov (Pobořil).
57
Mráz zahrával štandardku z ľavej strany, Mojžiš sa snažil na opačnej strane zakončiť volejom, ale ten Humenčania nepustili pred Knurovského. Následne zostal ležať v šestnástke domácich Pobořil, pričom medzi protagonistami došlo ku malej strkanici.
56
yellowCardPo prestávke sledujeme poriadny kartový mariáš, Kopičár prenikal po ľavej strane a Avetisian ho sklzom poslal k zemi, tu inej možnosti ako žltá karta ani nebolo.
55
Dlhý nákop hostí, ktorý ešte predlžoval Vavrík, odvrátil Dzurík.
54
Franko vo vzdušnom súboji na útočnej polovici poslal k zemi Kopičára, ktorému následne adresoval aj zopár štipľavých slov, arbiter Libiak mu ukázal žltú kartu.
54
yellowCardŽltá karta pre tím FK Humenné (Franko).
53
yellowCardŽltá karta pre tím MŠK Púchov (Mojžiš).
52
goalHumenné dalo gól!
Matej Franko zvládol penaltovú situáciu a posiela svoj tím do vedenia. Vavrúš síce vyslovene nešiel do strany, no vybral si skôr smer po svojej pravej ruke, Franko kopol penaltu do opačnej strany a s prehľadom skóroval – 1:0.
51
Loptu si berie Matej Franko, ktorý môže poslať svoj tím do vedenia.
51
yellowCardŽltá karta pre tím MŠK Púchov (Obšivan, Kopičár).
50
importantZlacký si po pravej strane nabehol do šestnástky, padol po súboji s Obšivanom a arbiter Libiak ukázal na biely bod! Penalta pre Humenčanov!
49
Mráz padol na ľavom krídle po súboji so Zlackým, ale faul sa nepískal.
48
Tvrdý súboj na polovici Púchova, dostali sa doň Harvila a Mojžiš, fauloval humenský hráč, no práve ten avizuje po súboji zdravotné problémy.
46
Zlacký podporil útok a nabehol si do šestnástky, kde podporil v tandeme Ahla, no jeho prihrávka z pravej strany presná nebola.
46
Ani Ľuboš Reiter, ani Marián Zimen cez prestávku nestriedali, pokračujeme v nezmenených zostavách.
46
Začal sa druhý polčas.
Nuž, začiatky polčasov sú dnes v Humennom akosi voľné, o minútu by sa mal začínať druhý polčas, ale aktéri ešte na trávniku nie sú.
Prvý polčas duelu medzi Humenným a Púchovom gólové korenie neponúkol, bližšie k nemu mali v dvoch tutovkách domáci, no góly nepriniesli ani šance Franka a Dzuríka.
Druhý polčas sa začne približne o 17.07.
45+2
Prvý polčas sa skončil.
45+2
Krídelná akcia v závere prvého polčasu úspech nepriniesla, do šatní sa pôjde za bezgólového stavu.
45
V druhom polčase sa budú nadstavovať 2 minúty.
45
Kvocera si na pravej strane narazil loptu s Loduhom a vzápätí odcentroval na Vavríka, pred tým však odkopol loptu Dzurík.
44
Streňo poslal z rohového kopu z ľavej strany loptu na prednú žrď, hostia ju ale dokázali po menšej skrumáži odkopnúť.
43
Harvila odcentroval z ľavej strany na zadnú žrď, Franko loptu mierne pohladil, no nepodarilo sa mu ju usmerniť na bránku.
41
Streňo zahrával rohový kop z ľavej strany, lopta smerovala nepríjemne do päťky, avšak Vavrúš s prehľadom zasiahol.
40
Avetisian poslal oblúčik do šestnástky, Kopičár ho nechtiac namieril na vlastnú bránku, ktorú ale, našťastie pre Púchov, mierne prestrelil.
39
Komjatý sa presadil na ľavom krídle cez Mičudu a vzápätí odcentroval pravačkou, no jeho center bol pretiahnutý a Holp si na opačnej strane už nestihol optimálne spracovať loptu.
38
Kombinácia hostí na jeden dotyk bola nepresná, Mičuda nedostal prihrávku do pravej strany, situáciu kontroloval Holp.
37
Streňo chcel odcentrovať loptu z ľavej strany, no to mu nevyšlo a adresoval veľmi nepresný nákop.
36
yellowCardŽltá karta pre tím MŠK Púchov (Kvocera).
35
Holp sa chcel otočiť na ľavom krídle okolo Mičudu, ten bol ale pozorný a krídelnú akciu mu nedovolil zrealizovať.
34
Viacero nepresností na trávniku, aktuálne prevláda v Humennom skôr kúskovanie hry.
33
Zlacký s výborným návratom do defenzívy, nedovolil totiž prienik Vavríkovi.
31
importantHolp rozohrával štandardku z pravej strany, jeho prudký center bol veľmi nebezpečný, Obšivan vyhlavičkoval loptu prakticky z bránkovej čiary, k dorážke sa ešte dostal Dzurík, no toho vychytal Vavrúš.
30
Streňo manévroval s loptou na pravom krídle, napokon sa mu podarilo vybojovať faul od Lacka.
29
Neprenosť na púchovských kopačkách pri dlhom pase po ľavej strane, rozohrávať bude Knurovský.
28
Štandardky domácich z pravej strany, Holp ani Komjatý však presné lopty pred Vavrúša neposlali.
27
Domáci to skúsili signálom, Streňo prenechal loptu Holpovi, ktorého delovka z diaľky bola zrazená tesne nad bránku.
26
Mojžišov rohový kop domáci odvrátili, následne Zemplínčania založili brejk, po ktorom bol faulovaný Harvila. Nasledovať bude štandardka pre Humenné.
25
Mojžiš zahrá rohový kop z ľavej strany, ešte predtým je ale ošetrovaný domáci Holp, ktorý má na tvári krvavý šrám.
24
Komjatý zrazil Kvocerov center z pravej strany na rohový kop. Ten zahral z pravej strany Mráz, domáci loptu odvrátili, no k odrazenej lopte sa dostal Vavrík, ktorý ale volejom prestrelil.
23
Viacero súbojov vo vzduchu, na ďalšiu väčšiu šancu po tutovke Franka zatiaľ čakáme.
22
Púchovčania rozohrali štandardku nakrátko, Mojžiš vystrelil z vyše 20 metrov, avšak bránku výrazne minul.
21
Holp na vlastnej polovici v súboji dvoch niekdajších hráčov Michaloviec fauloval Kvoceru, ktorý sa drží za členok.
20
Aktivita Franka na pravej strane, hostia loptu odvrátili, ale aktivita je zatiaľ na humenských kopačkách.
18
Ahl prenikol po pravom krídle, následne nabil Harvilovi, ten ale bránku spoza šestnástky prestrelil.
17
Na zadnej žrdi sa snažil doklepnúť loptu do bránky Streňo, loptu si však už nestihol spracovať, a tak Vavrúš zasahovať nemusel.
16
Arbiter Libiak teraz dohováral obidvom kapitánom pred štandardnou situáciou.
15
Pobořil padol po súboji so Streňom, ktorého bránil na ľavom krídle, útočný faul sa ale nepískal.
14
importantVeľké veci na štadióne v Humennom! Matej Franko sa na pravej strane predral cez Obšivana, obišiel si Vavrúša, no keď už domáci dvíhali ruky nad hlavu, tak Frankovo zakončenie do prázdnej bránky skvelo zastavil Obšivan, ktorý úkážkovo napravil svoju chybu.
13
Streňo skúsil šťastie z diaľky, tentoraz to ale nebolo také úspešné ako pred týždňom, prízemnou strelou bránku minul.
12
Mičudov dlhý nákop po pravej strane odvrátil vo vzduchu Komjatý.
11
Mráz sa dostal do zakončenia z ľavej strany, s jeho volejom si Knurovský poradil.
9
Mičuda odcentroval z pravej strany na Vavríka, ten však tiesnený Dzuríkom zakončil hlavou nepresne.
8
Komjatý s dlhým autom z ľavej strany, loptu poslal do šestnástky, Franko predlžoval loptu, ale domáci sa k zakončeniu nedostali.
7
Holp sa snažil odcentrovať z ľavej strany, ale skúsený Kvocera ho zastavil.
6
Výborný Kranthove, ktorý sa teraz vrátil do defenzívy a nedovolil Mojžišovi zakončiť.
5
Loduhov center úspešný nebol a Mojžiš sa už k pokračovaniu akcie nedostal kvôli ofsajdovému postaveniu.
4
Franko predlžoval loptu hlavou do ľavého krídla na Holpa, toho ale pozične a takticky ustrážil Mičuda.
3
Mojžiš v strede poľa fauloval Streňa, pri lopte tak budú domáci.
2
Postupný útok hostí zakončený nepresnosťou na ľavom krídle, vhadzovať bude Zlacký.
1
Domáci nastupujú v modrých dresoch, hostia vybehli na trávnik v bielych farbách.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Mierne oneskorenie pri úvodnom výkope, avšak o chvíľu by sa už na Hornom Zemplíne malo začať hrať.
Úvodné zostavy:

FK Humenné: Knurovský – Kranthove, Komjatý, Zlacký, Dzurík, Ahl, Avetisian, Holp, Streňo (C), Harvila, Franko
Náhradníci: Baláž – Šuľák, Maťaš, Bastl, Balica, O. Reiter, Vasiľ
Tréner: Ľuboš Reiter

MŠK Púchov: Vavrúš – Mičuda, Pobořil, Obšivan, S. Lacko, Kopičár, Mojžiš, Kvocera, Mráz (C), Loduha, Vavrík
Náhradníci: Pilný – Levai, Kapusniak, Kaufman, Štrauch, Šeroň, P. Lacko
Tréner: Marián Zimen

Rozhodca: Libiak – Cisko, Šága
Humenskí futbalisti sa môžu pochváliť výbornou fazónou, do jarnej časti vstúpili bilanciou 4 výhry – 1 remíza, pričom v týchto dueloch inkasovali len dvakrát. Týmto zverenci trénera Ľuboša Reitera nadviazali na vydarenú druhú polovicu jesene, pri pohľade na posledných 15 duelov Humenného nájdeme len dve prehry. Skvelá forma vyšvihla "levy" na 5. priečku tabuľky, na svojom konte majú 38 bodov, čo je len o jeden bod menej ako štvrtá Považská Bystrica. V Humennom aktuálne vládne futbalový boom, na domáce zápasy chodí pravidelne viac než 1000 fanúšikov, klub sa môže pochváliť najvyššou priemernou návštevou v druhej lige. Najlepším strelcom mužstva je 8-gólový Hugo Ahl.

Púchovčania sa v tabuľke nachádzajú na 7.mieste, doposiaľ nazbierali 33 bodov, teda o 5 menej než Humenné. Doterajší priebeh sezóny je ale u Považanov presne opačný ako u celku zo Zemplína – po fantastickom štarte do sezóny, keď Púchov atakoval čelné pozície tabuľky, došlo postupne k zhoršeniu formy – z posledných 10 zápasov vyhral Púchov len dva, pričom na jar má bilanciu 1 výhra – 2 remízy – 2 prehry. Po jeseni odišiel z Púchova najlepší strelec druhej ligy Lukáš Letenay, z aktuálneho kádra je najlepším strelcom 6-gólový Jakub Michlík. Výhodou Púchova môže byť to, že vonku nazbieral už 19 bodov, čo je znakom veľmi slušnej úspešnosti na ihriskách súperov.

Pri pohľade na vzájomné zápasy možno vidieť jednu kuriozitu. Odkedy sú Humenčania naspäť v druhej lige, teda od roku 2021, títo súperi proti sebe odohrali 5 duelov, pričom v každom z nich uspel ten tím, ktorý hral na pôde súpera – Humenčania trikrát uspeli v Púchove (v tejto sezóne 1:0) a Púchovčania zas dvakrát vyhrali v Humennom. Zmení sa tento netradičný trend alebo zabodujú Púchovčania naplno?
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.