ZsFZ: TRNAVA V SOBOTU PRIVÍTA ROZHODCOV A DELEGÁTOV ZsFZ
Autor: Martina Radošovská
Zdroj: trnavaobfz.sk
09.01.2019, Peter Cuninka

ZsFZ: TRNAVA V SOBOTU PRIVÍTA ROZHODCOV A DELEGÁTOV ZsFZ

09.01.2019, Peter Cuninka
ObFZ Trnava/Martina Radošovská

V Mestskej športovej hale v Trnave sa cez víkend stretne rozhodcovská obec zo západného Slovenska. Turnaj je na programe 12. januára 2019.

Úvod nového roka patrí halovej sezóne, kde si každoročne zmerajú sily nielen hráči, ale aj arbitri jednotlivých oblastných zväzov Západoslovenského futbalového zväzu. Tento rok sa dejisko prenesie do Trnavy.

Oblastný futbalový zväz Trnava, ktorý turnaj rozhodcov organizačne zabezpečuje, privíta zástupcov desiatich oblastných zväzov. Medzi účastníkmi je aj minuloročný držiteľ trofeje z Nitry, ktorý sa vo finále stretol s Trnavou. 

image
Autor: ObFZ Trnava
Zdroj: trnavaobfz.sk

Účastníci turnaja budú rozdelení do dvoch skupín, v ktorom si zahrajú systémom každý s každým 1x15 minút. Do semifinále postupujú prvé dve družstvá zo skupín. Finálový zápas sa bude hrať 2x10 minút.

Skupina A: ObFZ Galanta, ObFZ Senica, ObFZ Trnava, ObFZ Topoľčany, ObFZ Komárno. Skupina B: ObFZ Nové Zámky, ObFZ Nitra, ObFZ Trenčín, ObFZ Považská Bystrica, ObFZ Prievidza.

Turnaj bude otvárať domáca Trnava v zápase s Galantou o 8:30 hod., pokračovať sa bude prvým zápasom B-skupiny, v ktorom si zmerajú sily Nitra s Trenčínom. Semifinálové zápasy sú naplánované na 15:05 hod., boj o 3. miesto o 15:55 hod. a finále o 16:15 hod.

Na turnaji nemôžu štartovať hráči (rozhodcovia a delegáti), ktorí zaznamenali štart ako hráči v kalendárnom roku 2018 za kluby riadené Slovenským futbalovým zväzom a regionálnymi futbalovými zväzmi.

Štartovať však môžu hráči (rozhodcovia a delegáti), ktorí v kalendárnom roku 2018 štartovali ako hráči za kluby riadené oblastnými futbalovými zväzmi.

Turnaj bude zároveň spomienkou na rozhodcov Petra Kubinu a Mariána Šmidoviča.

Oblastný futbalový zväz Trnava pozýva všetkých fanúšikov a priaznivcov futbalu na halový futbalový turnaj rozhodcov a delegátov ZsFZ.

Prečítané: 179x