AS Rím

Futbalisti Bayeru Leverkusen oslavujú gól.
09.05.202413
Ďalšia veľkolepá noc Leverkusenu, svojou fantastickou sezónou vytvoril nový rekordRemízu nemeckého šampióna zachraňoval v siedmej nadstavenej minúte Stanisič.
Bayer Leverkusen - AS Rím: ONLINE prenos z odvety semifinále Európskej ligy.online
09.05.20244
Európska liga: Leverkusen zmazal dvojgólové manko a po remíze postúpil do fináleSledovali ste s nami ONLINE prenos z odvety semifinále Európskej ligy: Bayer Leverkusen - AS Rím.
09.05.20244
Vynikajúci zákrok brankára Lukáša Hradeckého z Bayeru Leverkusen.
09.05.2024
Bayer má šancu prekonať rekord. Budem o tom rozprávať vnúčatám, hovorí HradeckýŠampión nemeckej Bundesligy chce dosiahnuť najlepší výsledok od vzniku európskych súťaží.
09.05.2024
Gólové oslavy Darka Lazoviča a jeho spoluhráčov v zápase 35. kola Serie A proti Fiorentine.
05.05.2024
Verona sa priblížila k záchrane, šláger kola víťaza nepriniesolDuda odohral za Veronu celý zápas, v 74. minúte sa k nemu pripojil Suslov.
05.05.2024
Xabi Alonso.
03.05.2024
Do finále môžu nazrieť po 22 rokoch. Stále je pred nami jeden zápas, varuje AlonsoLeverkusen pred dvojzápasom sľuboval Rimanom odplatu za minuloročné vyradenie v rovnakej fáze súťaže.
03.05.2024
Florian Wirtz sa teší z gólu.
02.05.2024
Leverkusen je na najlepšej ceste do finále, výstavný gól mu vybudoval dvojgólový náskokV druhom semifinálovom zápase sa zrodila remíza 1:1.
02.05.2024
AS Rím - Bayer Leverkusen: ONLINE prenos z 1. semifinálového zápasu Európskej ligy. online
02.05.2024
Európska liga: Futbalisti Leverkusenu si do odvety s AS Rím vybudovali dvojgólový náskokSledovali ste s nami ONLINE prenos z 1. zápasu semifinále Európskej ligy: AS Rím - Bayer Leverkusen.
02.05.2024
Bayer Leverkusen.
02.05.2024
Bayer chystá odplatu, smeruje za niečím neuveriteľným. Nechceme sa zastaviť, znie z kabínyV druhom zápase semifinále nastúpi Marseille a Atalanta.
02.05.2024
Slovenských hokejistov do 18 rokov čaká na MS v hokeji U18 2024 zápas o všetko.
29.04.2024
Príprava na MS v hokeji 2024 vrcholí. Uspeje osemnástka v zápase o všetko? (TV tipy)Športový program na najbližších sedem dní. Pozrite si TV program.
29.04.2024
Radosť hráčov AS Rím.
25.04.2024
Zápas museli dohrávať pre odpadnutie hráča. O výhre AS rozhodol CristanteV dvadsaťminútovej dohrávke mali oba tímy šance na rozhodnutie, napokon dal víťazný gól Cristante.