VfL Bochum

Futbalisti Leverkusenu sa radujú z gólu
ne 20:00
Päťdesiat a stále bez prehry. Dokonalej sérii Leverkusenu sa prizeral aj Slovák Bayer Leverkusen zdolal Bochum vysoko 5:0.
ne 20:00
Radosť hráčov Bayeru Leverkusen.
05.05.2024
Leverkusen zdemoloval svojho súpera, gólová prestrelka v boji o záchranuV drese Bochumu odohral 79 minút Matúš Bero.
05.05.2024
Felix Passlack oslavuje gól.
26.04.2024
Bero bol pri výhre Bochumu. Hoffenheimu zmaril plány priblížiť sa k EurópeBero hral do 88. minúty.
26.04.2024
Gólová radosť hráčov Borussie Mönchengladbach v zápase s Hoffenheimom.
20.04.2024
Mönchengladbachu nestačil hetrik Hacka, Bayern deklasoval UnionMatúš Bero nastúpil za Bochum v základnej zostave.
20.04.2024
Gólová radosť Thomasa Müllera v zápase s 1. FC Kolín.
13.04.2024
Bayern oddialil oslavy Leverkusenu, Haller v službách Dortmundu sa znovu zranilBayern Mníchov prišiel o Kingsleyho Comana, ktorý sa zranil v 50. minúte.
13.04.2024
Heiko Butscher
09.04.2024
Bero zažije zmenu. Bochum predstavil dočasného tréneraNemecký klub sa nachádza v kríze.
09.04.2024
Thomas Letsch
08.04.2024
Bero bude mať v Bochume nového trénera, vedeniu došla trpezlivosťBochumu patrí v tabuľke Bundesligy 15. miesto.
08.04.2024
Fotka zo zápasu VfB Stuttgart - 1. FC Heidenheim.
31.03.2024
31.03.2024
Radosť futbalistov RB Lipsko.
02.03.2024
Berov tím jasne prehral s Lipskom, Augsburg strelil súperovi až šesť gólovFutbalisti Dortmundu si poradili s Unionom Berlín.
02.03.2024
Hráči Mönchengladbachu sa tešia po strelenom góle do siete Bochumu.
24.02.2024
Bero prihrával na gól Bochumu, Bayern zvládol šláger proti LipskuSlovenský reprezentant odohral celý zápas.