Atalanta Bergamo

Rozčarovaný Massimiliano Allegri
št 09:562
Zahodil sako aj kravatu. Finále Talianskeho pohára poznačilo vyvádzanie AllegrihoTréner Juventusu v závere zápasu dostal červenú kartu.
št 09:562
Radosť hráčov Juventusu.
st 23:33
Počet titulov zaokrúhlil na pätnásť. Vlahovič rozhodol o výhre JuventusuJeidný gól padol v štvrtej minúte.
st 23:33
Futbalisti Bayeru Leverkusen oslavujú gól.
09.05.202413
Ďalšia veľkolepá noc Leverkusenu, svojou fantastickou sezónou vytvoril nový rekordRemízu nemeckého šampióna zachraňoval v siedmej nadstavenej minúte Stanisič.
Vynikajúci zákrok brankára Lukáša Hradeckého z Bayeru Leverkusen.
09.05.2024
Bayer má šancu prekonať rekord. Budem o tom rozprávať vnúčatám, hovorí HradeckýŠampión nemeckej Bundesligy chce dosiahnuť najlepší výsledok od vzniku európskych súťaží.
09.05.2024
Útočník Udinese Isaac Success (číslo 7) strieľa gól v zápase proti Neapolu.
06.05.2024
Neapol prišiel v závere o víťazstvo, v lige nevyhral už viac ako mesiacStanislav Lobotka nechýbal v zostave Neapolu.
06.05.2024
Florian Wirtz sa teší z gólu.
02.05.2024
Leverkusen je na najlepšej ceste do finále, výstavný gól mu vybudoval dvojgólový náskokV druhom semifinálovom zápase sa zrodila remíza 1:1.
02.05.2024
Bayer Leverkusen.
02.05.2024
Bayer chystá odplatu, smeruje za niečím neuveriteľným. Nechceme sa zastaviť, znie z kabínyV druhom zápase semifinále nastúpi Marseille a Atalanta.
02.05.2024
Slovenských hokejistov do 18 rokov čaká na MS v hokeji U18 2024 zápas o všetko.
29.04.2024
Príprava na MS v hokeji 2024 vrcholí. Uspeje osemnástka v zápase o všetko? (TV tipy)Športový program na najbližších sedem dní. Pozrite si TV program.
29.04.2024
Futbalista Atalanty Teun Koopmeiners sa teší z gólu
24.04.2024
Atalanta tvrdo potrestala vylúčenie Fiorentiny, v pohárovom finále vyzve JuventusHráči Bergama strelili dva góly v nadstavenom čase.
24.04.2024
Fotka zo zápasu US Salernitana 1919 – ACF Fiorentina.
21.04.2024
Salernitana opäť prehrala a takmer určite zostúpi, nepolepšilo si ani SassuoloSlovenský obranca Norbert Gyömbér nehral za hostí pre zranenie.