Atletika

Jeannie Riceová.
26.04.2024
Vek je len číslo. Američanka vytvára rekord za rekordom, v Londýne bola lepšia ako mužiAmeričanka má 75 rokov a maratóny behá pravidelne.
26.04.2024
Slovenská atlétka Emma Zapletalová.
25.04.2024
Slovenská rekordérka sa vracia po 20 mesiacoch. Celý čas som myslela pozitívne, hovoríNávrat absolvuje na mítingu s v nemeckom Pliezhausene.
25.04.2024
Zdeno Chára v cieli Bostonského maratónu.rozhovor
Miloslav Šebela25.04.20242
Chára má veľký základ z hokeja. Kľúčom k dvom maratónom za 6 dní je regenerácia, vraví trénerDokáže Chára zabehnúť maratón pod tri hodiny?
Zľava predseda organizačného výboru Peter Korčok, slovenskí atléti Monika Weigertová, Emma Zapletalová, Patrik Dömötör a riaditeľ atletického mítingu  Vladimír Gubrický.
24.04.2024
Míting P-T-S tento rok v netradičnom termíne, nastúpi kompletná domáca špičkaZáujem o štart je veľký, hovorí generálny sekretár SAZ a riaditeľ pretekov Vladimír Gubrický.
24.04.2024
Na snímke chodkyňa Hana Burzalová počas brífingu na štadióne VŠC Dukla na Štiavničkách v Banskej Bystrici v utorok 23. apríla 2024. Slovenskí chodci Dominik Černý a Hana Burzalová si vybojovali miestenku na olympijské hry v Paríži. V nedeľných pretekoch miešaných štafiet na MS v tureckej Antalyi obsadili celkovo 21. miesto časom 3:05:38 h.  FOTO TASR - Ján Krošlák

23.04.2024
Černý s Burzalovou pôjdu v Paríži novú disciplínu. Vysnívali sme si to, vraví trénerSlovensko má v tejto disciplíne nárok aj na náhradnícke miesto jednej dvojice.
23.04.2024
Zerfe Wondemagegnová.
22.04.2024
Etiópska bežkyňa sa priznala k dopingu, dostala viacročný dištancNa vlaňajších MS v Budapešti obsadila štvrté miesto.
22.04.2024
Zdeno Chára.
Miloslav Šebela22.04.20244
Zabehol dva maratóny za 6 dní. Chára je zviera. Výzvy miluje, vraví jeho spoluhráčNa Londýnskom maratóne dosiahol Zdeno Chára čas 3:11 h.
Dominik Černý a Hana Burzalová.
21.04.2024
Černý a Burzalová splnili svoj cieľ. Na MS získali olympijskú miestenku do ParížaBoj o miestenku nevyšiel druhej dvojici Mária Katerinka Czaková, Miroslav Úradník.
21.04.2024
Peres Jepchirchirová v cieli Londýnskeho maratónu 2024.
21.04.2024
Keňanka zabehla najrýchlejší maratón bez vodičov, Chára atakoval svoje maximumMedzi mužmi Keňan Munyao zdolal Etiópčana Bekeleho.
21.04.2024
Viktória Forster na mítingu v Nairobi.
21.04.2024
Útočili na pódium. Ledecká s Forster získali v Nairobi dôležité body do olympijskej kvalifikácieZúčastnili sa mítingu so zlatým štatútom.