Slovensko - Lotyšsko, prehľad zápasu skupiny B na MS v hokeji 2024

Aktuálny prehľad zápasu Slovensko - Lotyšsko, Skupina B na MS v hokeji 2024 v Česku. Zostavy a štatistiky hráčov a online prenos.

OSTRAVA. Slovensko a Lotyšsko dnes hrajú o 20.20 h ďalší zápas na MS v hokeji 2024. Zápas skupiny B sa hrá v Ostravar Aréne v Ostrave.

Slovenskí hokejisti majú za sebou už päť zápasov, v ktorých nazbierali dohromady už 11 bodov.

V úvodnom zápase podľahli Nemecku 4:6, ale následne ťahajú štvorzápasovú víťaznú sériu, keď zdolali Kazachstan 6:2, favoritov z USA 5:4 po predĺžení, Poľsko 4:0 a aj Francúzsko 4:2.

Duel proti Lotyšsku je poriadne dôležitý v boji o postup do štvrťfinále. Slovenskí hokejisti môžu ešte vyhrať skupinu, aj nepostúpiť. Pozrite si postupovú matematiku.

Priebeh stretnutia

0'
1. tretina
Začiatok - 1. tretina
5'
Lotyšsko
príliš veľa hráčov na ľade
14'
Lotyšsko
sekanie
17'
Lotyšsko
nedovolené bránenie
19'
Koniec - 1. tretina
20'
2. tretina
Začiatok - 2. tretina
34'
Lotyšsko
nešportové správanie
Slovensko
34'
Slovensko
sekanie
35'
NaN'
2. tretina
Koniec - 2. tretina
40'
3. tretina
Začiatok - 3. tretina
Gól z hry
Slovensko
Asistencia: Pavol Regenda
Gól z hry
43'
Gól z hry
Slovensko
Asistencia: Juraj Slafkovský
Gól z hry
59'
59'
Gól z hry
Lotyšsko
Asistencia: Janis Jaks
Gól z hry
Slovensko
sekanie
60'
NaN'
3. tretina
Koniec - 3. tretina
60'
Predĺženie
Začiatok - Predĺženie
63'
Lotyšsko
držanie
Slovensko
vysoká hokejka
63'
Slovensko
podrazenie
64'

Tabuľka: Skupina B

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body

Ako Slováci tipujú výsledok Slovensko - Lotyšsko?

Slováci výrazne veria slovenským hokejistom a až 96 percent z nich očakáva výhru, 2 percentá remízu a zvyšné dva percentá tipujú prehru.

Zo strelcov preferujú, že sa konečne trafí Juraj Slafkovský. Jeden zo Slovákov si stavil za tritisíc eur, že zdoláme Lotyšsko. Vyhrať môže 4.950 €

Ďalší zo Slovákov si stavil za 1455 €, že Tavares a aj Slafkovský dnes na brankárov vystrelia maximálne trikrát. Vyhrať môže 4.000 €.

Ďalší si dal za 1000 €, že Slovensko zdolá Lotyšsko a Rakúsko neprehrá s Nórskom. Vyhrať môže 2290 €. Ďalší si dal za 1000 €, že Slafkovský dá gól. Vyhrať môže 2300 €.

Top výhra za včerajší deň: Jeden z tipérov si stavil za 17.000 €. Na tiket si vybral 6 zápasov, okrem iných si stavil na to, že Slovensko zdolá Francúzsko minimálne o dva góly. Vyhral 136.000 €!

Domov»MS v hokeji 2024»Program»Tabuľka: Skupina B»Slovensko - Lotyšsko, prehľad zápasu skupiny B na MS v hokeji 2024